Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak, hogy előbb...

Mit csináljak, hogy előbb elmúljon a nátha vagy legalább ne essen jobban bele?

Figyelt kérdés
Pont most lett beteg az ovis kislányom, ma kezdtem el dolgozni. Már tegnap este is bedugult az orra most, hogy hazahoztam már szivatni kellett neki. Más baja nincs. Adom neki a C, D vitamint, mézes citromos teát meg orrspray, orrszívás. Mit tehetek még, hogy előbb meggyógyuljon? Oviban még nem szóltak, hogy ne vigyem. Tiszta ideg vagyok, több hónap után találtam munkát. Férjem itthon marad vele ha nagyon muszáj de jó lenne ha nem kellene.

2021. febr. 22. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs erre csodaszer. Kb ennyit tudsz tenni. Mi inhalaljuk is salvus vízzel de igy is úgyis masfel het a natha.
2021. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinderluuf balzsam.

Ha köhög sinupret vált be nálunk.

2021. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem köhög csak szürcsög az orra
2021. febr. 22. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!