Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kit mennyire visel meg lelkile...

Kit mennyire visel meg lelkileg a Covid, és a velejárói?

Figyelt kérdés

A csapból is ez folyik, sokáig nem érdekelt, vagyis inkább úgy mondom, tartani tudtam az aggódást, az egészséges szinten. Most mióta elkaotam viszont, szorongok tőle. Féltem a gyerekeimet, a családomat.

Nem látom a pozitív jövőképet.

Ti hogy birkóztok meg ezzel? Alapból egy folyamatos tervezgető, pozitív emberke vagyok.

Most valahogy kezd elmenni az erő...



2021. márc. 2. 05:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%
Abszolút hidegen hagy. A szorosabb ismeretségi körömből senki nem az, a tágabból ketten voltak azok, ők se kerültek kórházba. A kocsmát leszámítva semmilyen hatással nincs az életemre.
2021. márc. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Mivel megmaradt a munkám, és egyébként is otthonülős vagyok, így kb semennyire nem viselt meg. Az elején aggódtam, de körülöttem szinte mindenki elkapta és nem volt tünete se, vagy annyira enyhe, hogyha nem tesztelik, ki se derül. Az se kizárt, hogy én is elkaptam, de engem nem teszteltek még.


Engem a korlátozások jobban zavarnak, hogy nem lehet akármikor utcára menni és nincsen abszolút semmi program. Plusz nem vagyok vak, látom az emberek frusztráltságát és nem akarok ennek kereszttüzébe kerülni.

2021. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Elkaptuk,túl éltük. Kezd már elegem lenni belőle,es szeretnék végre normális életet élni.
2021. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Harmadjára kaptuk el tavaly március óta, ráadásul pont 39. Hetemben vagyok és k...ideges emiatt, mert nem tudom, hogy fogok így szülni, apa jöhet e, velem hogy fognak bánni.. A terhességem alatt most vagyok benne másodjára, bár jóval gyengébben mint első alkalommal, de aggódom, hogy a babának ne legyen ebből baja. Az biztos hogy visszamaradt a fejlődése, hogy mi miatt azt nem tudni, mert szép a méhlepényem és az áramlás is.
2021. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
40%
Azon kívül, hogy a boltban maszk kell és nem lehet bemenni az oviba semmi nem változott számunkra, ezekkel meg nincs bajom, úgyhogy annyira visel meg mintha a 3. szomszéd testvérének az unokájának tyúkszeme lenne 🤷‍♀️
2021. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
4es ne világoljál már. 3szor... hát hogyne!
2021. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
39%
#4: úgy tudom, a Sote covid szülészetén kell így szülni.
2021. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 everlight válasza:
83%
Nem kell annyi híradót nézni,én a kertemben tevékenykedek szabadnapjaimon ,nem bámulom egész nap a tvt
2021. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%

Mi nem kaptuk el. Közeli ismerősök közül senki nem kapta el. Tavoli ismerősök közül (rengetegen vannak, nagy ismerettségünk van) összesen 7en kapták el, 1lett ténylegesen beteg, a többi csak a tesztből tudta, hogy pozitív. Nagynéném covid osztályon van, szóval mi a valósagot is tudjuk, nem csak amit a média nyomat.


Férjemnek a munkahelye becsődölt, a covidra hivatkozva.


A maszktól így 1 év után is fulladok, nem egyszer küldtek már ki a boltból, mert olyan köhögési roham jön rám, ami nem akar abbamaradni.


Én kikészülök a bezártságtól, fiamnak is hiányoznak a közös programok más gyerekekkel.


Babát tervezünk, ősszel volt egy vetélésem, elmondani nem tudom milyen megaláztatás ért a kórházban... a covidra hivatkozva kb mindenkinek elment az esze ott.


Most ismét várandós vagyok, igaz az elején, 9.hét, kórházat váltottam, mert a megyeiben amilyen indulatok uralkodnak az borzalom.

2021. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
54%

Szintén hidegen hagy.


Nem nézek hiradót, el sem olvasom a híreket, csak azt, ami vonatkozik ránk.


Pedig rokonságban vab.

Egyik barátom majdnem meghalt.

3 házzal arrébb karácsonykor elhunyt a bácsi benne.

Folyamatosan tesztelnek nálunk.

A gyereknek is volt.


Én elfogadtak, higy ezzel együtt kell élni.

Remélem hamarosan megnyitnak a dolgok, mert örökre nem lehet minden zárva.


Igazából bosszant.

4 éve először nem terhes vagyok vagy házat veszünk vagy újszülött gyerekem van..

Szerettem volna nyaralni menni messzebbre, mint a Balcsi.

2021. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!