Sos. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Orvosnak mar mondtam. 3nak is. De egyiksem tudott ra mondani igazabol semmit.. gyogyszert irtak Sinecodot ami nem haszanlt sajnos, es mar nem tudom mit tehetnék. 20hos a kisfiam es kb 6honaposan fordult elo eloszor mikor nathas lett .. orrfolyas kis kohoges nappal, de eljott a hajnal es kb 1-1.5oraig szinte folyamatosan kohogni kezdett , szaraz kohoges inkabb mintha irritalna valami , a cici es az ivás nem hasznal, parasito is ment/megy .. sot volt olyan hogy pledbe es sapkaba alltam vele a nyitott ablaknal de sajnos nem hasznal semmi es azota is mikor nathas hajnalba ugyan ez van szegeny sokszor mar behany annyira kohog en meg nem tudok sehogy sem segiteni hiaba probalok :/ valakinek hasonlo ?! Szerintetek mit tudnek tenni hogy segitsek neki?

#allergia #köhögés #Hajnali köhögés #Irritált köhögés
2021. márc. 22. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem irni még hogy az orrát is leszivom orrsziporszival , nincs neki sok valadek benne
2021. márc. 22. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Krupp? Inhalátor esetleg?
2021. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak hátra felé csorog, és az iritálja. A lányom sajnos ezt csinálta ősztől tavaszig kb 6 éves koráig. Az sem segített hogy kivették az orr manduláját, vagyis de kb 8 hónapig jobb volt.
2021. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jómagam gyerekkorban és most 6 éves nagyobbik lányom nem idült nem heveny bronhitises. Ősztől tavaszig gyakorlatilag folyamatosan felsőlégúti beteg, száraz köhög. Ha úgy tetszik "asztmás".

Esetleg egy pulmonológust keressetek fel.

2021. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!