Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet pöttyös az arca,...

Mitől lehet pöttyös az arca, kellene vele különösebben foglalkozni? Allergia?

Figyelt kérdés
Fel éves babám szája körül piros kiütések lettek, már pár hete voltak, akkor egyértelműen a foga jött, ami azóta sem bújt ki, akkor szépen elmúlt pár nap alatt, viszont most újra elojott, ami új hogy adtam neki édesburgonyát, most kezdtük a hozzataplalast, az új dolog miatt lenne, azt kétlem hogy erre lenne allergiás, vagy újra a foga jön, egy hónapja volt tapszer váltasunk, akkor jöttek az első piros pöttyök is, most meg újra, de már egy hónapja ezt eszi, a gyerekorvos csak legyint, de végig a szája körül csúnya kiütéses, ahogy a cumi éri, már kicsit az orra körül is kezd, bár szerintem ez amiatt van hogy turkal a szájában és felkeni. Antibiotikumot szed, mert beteg volt, erre is gondoltam, de ezek most nem múlnak már pár napja hiába kenem mint múltkor.
2021. szept. 1. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejtermékektől van. Pedig a lányom már 5.5 éves. Amint megeszik egy joghurtot pl, másnap már pöttyös.
2021. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi elvileg olyan tápszert eszünk amiben a tejfehérje roncsolva van, már egy hónapja ezt esszük és eddig nem tapasztaltam állandóan. De ha attól lenne, kellene vele foglalkozni, diétázni rá? Se véres széklet, se hasfajas se egyéb tünetet nem tapasztalok.
2021. szept. 2. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt én nem diétáztatom. De te kérdezz rá a gyerekorvostól. Azért a te gyereked még sokkal kisebb.
2021. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!