Reni 28 kérdése:

Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak a nátha ráhúzódott a fülére, amire kapott antibiotikumot múlt héten. Hétfőn kapta az utolsó adagot. Erre ma reggel úgy keltünk fel hogy teli van az egész teste kiütéssel. Lehetséges lenne hogy az antibiotikumtól van? Amíg szedte, semmi mellékhatás nem jelentkezett

2021. okt. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha attòl lenne, akkor előbb kijött volna rajta. Inkabb a legyengült szervezete kapott el valamit
2021. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom,csak mindenki ezzel traktál hogy biztos attól van... Hétfőn viszem orvoshoz, majd kiderül. Köszi a választ
2021. okt. 2. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nyilván vinném én is orvoshoz, amint lehet. Először kapta ezt az antibiotikumot? A lányom volt kiütéses antibiotikumtól (pontosabban a penicilintől), a második napon már kiütéses lett az egész feje. Orvoshoz vittem, gyógyszert váltottunk és el is múlt rögtön.
2021. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen először kapott antibiotikumot, nem tudom mi ez, de pont úgy néz ki mint mikor 8 hónaposan kiütéses lett a gesztenyés babakajától. Na mindegy holnap megmondja úgyis a doki
2021. okt. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!