Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 3 éves most kezdte az...

Kisfiam 3 éves most kezdte az ovit szeptemberben. 3 napot járt náthás lett, aztán elkezdett köhögni ami 2 hét alatt sem múlt el. Egy kis hurutos köhögés megmaradt, de elvittem múlt hét közepén oviba. Hétvégére megint szárazon köhög. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan ingerli a száraz köhögés.. Az orra elvan dugulva. Voltam vele orvosnál írt fel lordestint, prospant és orrsprayt ajánlott még. Tegnap óta szedi. Egyenlőre nem javul. Én már teljesen kivagyok. Annyira sajnálom hogy állandóan köhög. Néha még hány is tőle sajnos. Az éjszakánk is rossz volt.
2021. okt. 4. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Udv a klubban :( Mez ami nalunk ert vmit es mivel nalunk kicsi kohogessel se mehet en vagyok az az anyuka aki 3het utan antibiotikumot ker a gyereknek mert igy is 4hetet kell megoldanom a munkahelyemen 😭😭😭
2021. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Legalább te egy életre megtanultad, hogy nem viszed vissza a közösségbe a gyereket félig gyógyultan, sajnos még mindig te vagy a kisebbség
2021. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert a többségnek dolgoznia kell.
2021. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
#3: Kár hogy ezt nem mondta nekik senki szülés előtt :D
2021. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Sajnos a nagyobbik gyermek is elkapta. Itthon tartottam két hétig, de mivel iskolás így az örökké valóságig nem tudom itthon tartani, mert nagyon lemarad, sőt ha nagyon sokat hiányzik évet ismételhet. Úgyhogy nem lehet minden esetben itthon tartani míg teljesen rendbe jön a gyerek
2021. okt. 4. 14:11
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
4: Neked miért lesz jobb az életed attól, hogy bszogatsz másokat? Örömöt okoz? Nyilván tudja az ember, hogy a gyerek logisztikai rémálommal jár, de vannak az életben helyzetek, amiket nem lehet megoldani. Ha neked attól jobb, hogy emiatt lenézel másokat, az a te szegénységi bizonyítványod.
2021. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

#5: Azért 2 helyett 3 hét betegségért nem kell évet ismételni...

#6: Nem szóltam be, pont, hogy elismertem, hogy a kérdező legalább milyen jól le tudja vonni a következtetéseket, ami neki és a gyerekeinek is az előnyére fog válni a jövőben. És mit nem lehet megoldani? Egy szimpla megfázást? Akkor mit csinálna egy kórházi kezeléssel, lábtöréssel? Leadja a gyereket egy árvaházban, mert az már tarthatatlan?

2021. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#7:az lehet, hogy 3 hét miatt nem kell évet ismételni, de még csak október van. Kitudja mi lesz még később.

Nem értem miért kell a másikba belekötni. Én csak azt kérdeztem, mivel tudok a gyerekemnek segíteni. Nem értem miért kell támadni, meg okoskodni.

2021. okt. 4. 14:29
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Éljétek túl


Szintèn îgy vagyunk

Közben elkapta a kicsi is én is

Szeptember óta 40e a patikában hagyott számla

2021. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem bunkó akartam lenni


Csak elkeseredett vagyok



Tegnap óta egy falatot nem tudok lenyelni, a víz is nehezemre esik.


9.

2021. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!