Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valaki járt hasonló cipőben?

Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtük meg a hozzátáplálást. 7 hónapos a babám. Egy hete észrevettem a fején oldalt két piros pöttyöt, valamint még egyet ugyanazon az oldalon a fülén. Egyet pedig a kézfején. A füléről eltűnt viszont a többi előszőr pattanásszerű lett, majd ilyen szabályos szélű bőrszínű dudor lett belőlük. Ez lehet anyajegy vagy szemölcs? Sajnos védőnőt nem értem el a napokban és megesz a penész, hogy mi lehet? Járt már így valaki? Meghallgatnék minden jó tanácsot.

2021. okt. 9. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy először azt hittük, hogy este megcsipkedte valami. (Ruháit,takarót,ágyneműit is rendszeresen mosom,ruhaszárítozom ilyen allergia plusz fokozaton)
2021. okt. 9. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a hozzátáplálással hoznám összefüggésbe
2021. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk rá, de furcsálljuk, hogy csak ez a 3 pötty, dudor van és ha allergia lenne nem inkább a mellkasán meg karjain,lábszárán jönne ki?
2021. okt. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!