Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Covid teszt ingyenes gyereknél?

Covid teszt ingyenes gyereknél?

Figyelt kérdés
5 éves gyereknek ha elviszem az ügyeletre kérhetem hogy teszteljék le covidra, mert tüneteket mutat? Délelőtt voltunk orvosnál de szinte semmit nem csinált, nem piros a torka, annyit mondott vírus. Nagyon magas a láza, rosszabbul van. Ilyenkor kérhetem és megcsinálják a tesztet? Ez ingyenes?
2021. dec. 2. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
vegyél egy patikai tesztet és teszteld le otthon.
2021. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De az nem ingyenes :D
2021. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen de ügyeletről valószínű elhajtják. De hívd fel őket, hogy beviheted e egyáltalán.
2021. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy patikai gyorstesztet és teszteld. Ha az pozitív akkor kell a háziorvosnak jelezni és ő fog tesztet kérni, ami már ingyenes. Szerintem így csak annyit fognak mondani, hogy maradjon otthon. De az ügyeletre betelefonálni is egy lehetőség és ők majd tájékoztatnak a továbbiakról. Esetleg ha nagyon felszalad a láza és rosszul lesz akkor mentőt hívni. Jobbulást!
2021. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerekorvos elrendeli, akkor ingyenes, de ahogyan én észrevettem, ha nem muszáj, nem rendelik el. 2 hete én is szerettem volna a lànyomnak, de az volt a válasz, ha annyira akarom, akkor csináltassam meg magánban, ami ugye kb. 20.000 ft.

Mit jelent az a magas láz?

Ha nagyon rosszul van, akkor ha van a kórházban gyerek sürgősségi, akkor inkább odavidd, mint a sima házi orvosi ügyeletre.

2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!