Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért lehet szorulása a...

Miért lehet szorulása a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
8 hetes kisbaba. Tápszeres leginkább de szopizni is szokott. Kevésnek bizonyult a tejem és ahogy nőtt egyre többre lett szügsége ezért tápszert is kap. Pár napja úgy kakil hogy az eleje kemény a vége pedig folyósabb krémesebb. Vagy minden nap vagy minden 2-3 nap de akkor is ilyen a kaki
2021. dec. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tápszertől!Mit eszik még?
2021. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írta hogy szoptatja is. Mi mást enne még? 🤦🏻‍♀️
2021. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 hetes, anyatej és tápszer.Én is igyekszem kerülni az olyan ételeket amik árthatnak neki. Pl csípős vagy bab.
2021. dec. 17. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamiért 9 hónaposra emlékeztem,bocsi.Lehet egy másik kérdéssel kevertem.Azért kérdeztem,hogy mit eszik.Hát sajnos a tápszertől.Mindegyik hasfogó,kivéve ami direkt olyan hogy tud kakilni.De az neki nem jó mert tej alapu.Szoval sajnos ez ilyen.Nekünk akkor oldódott meg a probléma mikor már evett mindent.Most két éves,iszik rostosle et,eszik narancsot...ezek mind beindítják neki.Mi is sokat szenvedtünk amíg pici volt,de még a hashajtó sem segített.
2021. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen alkat.
2021. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem van itthon kúp a legrosszabb esetben de még hál'Istennek nem kellett használni. Mert végül kakilt. De szegény az elejét nagyon megkínlódja. Míg tápszeres ez így lesz? Sajnos nekem nincs sok tejem mert mikor kezdett többet enni és sírt én kipótoltam, mert nem bírtam elviselni ahogy sírt szegény délutánonként. Aztán megszerette a cumit és ritkábban akar szopni. Fejni is szoktam neki.
2021. dec. 17. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a tápszerrel!Tele van vitaminnal.Igen,szerintem így lesz.Vidzont 4 hónaposan már eget őszibarackot,az is segít.
2021. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!