Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kemény véres kakinál meddig...

Kemény véres kakinál meddig próbálnátok csak az evésen, iváson változtatni?

Figyelt kérdés
Az orvos csak a helyes táplálkozást javasolta, és popsira kenőcsöt. Minden nap kemény kaki van, egy hete elég gyakran friss véres. Semmi széklet lazítót nem javasolt, csak több folyadékot, rostdús ételeket. 3 éves alany, popsi nem fáj, de nehezen jön ki a kaki.

2021. dec. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olajat (oliva, tökmag vagy más jobb olaj) és zsírt egyen többet, az kihozza!
2021. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mi is ezzel küzdünk.

Az orvisunknak annyi volt a válasza majd kinővi..


Jha csak sajnos a családban nagybátyámnak bolt gyerekkorban 2x is bélcsavarodása amit műteni is kellett, nekem is (igaz 2.terhesség alatt császár után) de nekem eleve meg nem nevezett bélgyulladásom van..

2021. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem az van, hogy X hét múlva vigyem szakorvoshoz, vagy adjak székletlazítót?
2021. dec. 27. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adtam széklet lazítót. Előtte mindent próbáltam. Ha legközelebb lesz ilyen problémánk még a tökmag olajat próbálom majd ki barátnőm javasolta
2021. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!