Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Véres széklet két éves gyereknél?

Véres széklet két éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, mert a két éves kisfiam székleteben vért vettem észre. Nem nyűgös, nem lázas, nem fáj semmije, aktív mint mindig. Nagyon erőlködött kakilás közben, lehet hogy az erőlködés miatt van?

2022. jan. 1. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az lehet irány a doki. Ártani nem árt.
2022. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, de mindenesetre felkeresnék a védőnőt / orvost.

Talán ad valamit, ami kicsi lazít a székleten.

2022. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hajlamos vagyok mindent túl aggódni és mindig a legrosszabbra gondolni. Orvoshoz mindenképpen elviszem. Köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 1. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rosszra gondolni,ezer 1 oka lehet,a legvalószínűbb,hogy apró berepedése lett az erőlködéstől.
2022. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Rakd ki a holnapi kakit hüvösre,főleg, ha lesz benne megint, úgyis vinni kell székletmintát.

Tej és gluténérzékenységre is utalhat.

2022. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha friss vèr, akkor erőlködèstőp lehet.
2022. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy keveset ivott vagy sok csokit vagy sajtot evett..., kemény lett és az okozott egy kis sérülést. Még babáknál is előfordul.
2022. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!