Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyerekeket minek akarják...

Leos pg kérdése:

A gyerekeket minek akarják beoltani?

Figyelt kérdés
A gyereket nem halnak bele influenzába, és nátha félékbe se!

2022. jan. 3. 15:25
A kérdező szavazást indított:
meddők legyenek
szívbetegségük legyen
ne kapják el a sok nevű vírust
nem tudom
furcsa nekem is
nem értem
legyen nekik is kártyájuk
nem érint az ügy
nem érdekel
nem hallottam ezt a hírt
47 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Mert vannak, akik okosak és nem hiszik el ezeket a birka infókat, amiket felsoroltál
2022. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Valoszinu azert akarom direkt beoltatni a gyerekem, hogy szivbeteg meg meddo legyen. Ilyen baromsagot...
2022. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Mert szeretném megóvni őket attól a borzalmas rossz közérzettől, ízületi fájdalomtól amit tavaly karácsonykor átéltem,erre jelenleg ez az egyetlen dolog amit megtehetek az alapvető higiénés szabályok betartásán kívül.Amúgy sem feltétlenül igaz,hogy nem halnak bele influenzába vagy náthafélékbe.Nem kell velem egyet érteni,de már unalmas,hogy én vagyok folyton hülyézve mert oltattunk.Így döntöttünk,aki meg nem az meg nem.Én még embert nem hülyéztem le azért,mert nem oltatott,de én már közvetlen környezetből is kaptam fejmosást,hogy nem vagyok normális.
2022. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok,és meddő biztos nem lesz tőle,mert én is,(de a rokonságban többen is)teherbe tudtunk esni oltás után,van aki könnyebben mint előtte.Egészséges terhesség ből egészséges babák születtek.Tudom most jön az,hogy majd 20 év múlva biztos 2 fejünk nől és a gyerekek is mind 6kézzel,meg 8 lábbal léteznek,vagy meg is halnak addigra.Nos ha így lesz, akkor így jártunk,de én nem gondolom,hogy Kismiska okosabb több száz orvosnál,professzornál.Én inkább nekik hiszek.
2022. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
71%
Egy normális választ se raktál a lehetőségek közé, csak a hülyeséget terjeszted. Az oltások egy másik nagy előnye, hogy az aki épp nem hal bele, az se terjessze. Az oltással kezelhető betegségek ezért tűnnek el a világból. Megkapod, és ha netán meg is fertőződnél valahol, nem adod tovább. A gyerekeket nem csak azért oltjuk be, hogy ne halljanak bele, hanem azért, mert a koronavírus még mindig terjed és igen, a gyerekek, fiatalok által is. Az ő immunrendszerük megbírkózik vele, de ettől még fertőzhetnek. Az oltás rásegít erre és már a továbbfertőzés esélyét is drasztikusan csökkenti. A válaszok közül pl. az is hiányzik, hogy "ne terjedjen a vírus ennél jobban". Amúgy a logikáddal élve, pont a gyerekeknek nem árt az oltás. Szóval ha megkapják, nekik semmi bajuk sem lesz, hisz másba se halnak bele, viszont mások sem fognak mert ők sem fogják tovább terjeszteni.
2022. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
A meddőséget én is cáfolnám. Én évekig voltam meddő. Még a meddőségi központban se tudtak segíteni. Már örökbe akartunk fogadni. De az oltás utáni hónapban valahogy mégis megfogant a baba. Egészséges!
2022. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván azért, mert annyira utálom és így ügyesen megszabadulhatok tőle...

Vagy mégsem? Ekkora kretén kérdést. És csak hogy puffoghass magadban: nálunk már a 6 éves is oltott.

Már csak a 3 évest kellene elintézni...

2022. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Félelmetes. A Covidnak egyet biztosan köszönhetek: ráébredtem a társadalmunk mélységes butaságára. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi tanulatlan, buta ember között élek. Őszintén gondolkodom a költözésen.
2022. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
91%
8. Én ma ismét felültem a tömegközlekedésre....mióta is? Kb. másfél, két éve van velünk a Covid? De még mindig vannak olyanok, akik nem tudnak egy szájmaszkot rendesen felvenni. Fordítva, az álluk meg az orruk kilóg. Az utasok másik fele meg 2 éve ugyan azt az egyszer használatos maszkot hordja. Most mit mondjak? Ilyen a társadalom.
2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Vannak akik azért mert tényleg félnek. Van aki az agyhártyagyulladás ellen is beoltatja a gyereket pedig évi kb 14 halálesetet okoz csak. Amíg önkéntes nem mindegy?

Azzal egyet tudok érteni hogy van egy mesterségesen gerjesztett igény erre de annak inkább pénzügyi okai vannak.

2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!