Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan kell helyesen végbélben...

Hogyan kell helyesen végbélben hőmérsékletet mérni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az eredményből 0,5 fok levonandó.

De meddig kell a lázmérőt betolni?

Csak a legvégén a szürke részt? Azért kérdezem, mert amikor 1-2 miliméterrel, és nem többel bentebb toltam neki, azonnal többet is mutatott egy-kèt tizeddel.



2022. márc. 30. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Először lefertotlenited a lázmérőt, utána kevés popsikremmel bekened.


Én úgy tudom csak a szürke részt szabad betolni.


Figyelni kell arra is hogy a baba nem ficankolja ki magából. Nekünk egyszer kipukizta...:)

2022. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Fùj, ne dugdoss semmit a gyerek fenekèbe... Simàn meg lehet mèrni a hóna alatt is pici babanak is. Odarakod, ès az öledben fogod, mìg kèsz nem lesz.
2022. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
2! Az nem pontos tizedre. Márpedig egy picinél az is fontos!!
2022. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Gondold magad a helyebe... neked hogy esne ha valamit dugdosnanak beled ? O pont ugyanolyan ember, erzesekkel, es fajdalommal.

Nem a 70 es 80'as evekben vagyunk mar , vegyel fulhomerot.

2022. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
3-as, nem , rohadtul nem fontos. Olvass egy kis Novak Hunort, aki Nyugati elveket kovet, nem maradt le a 80'as evekbeli balkannal.
2022. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Fájdalom? Egyáltalán nem fáj neki. Kb 4 mm amit be kell dugni neki. És síkositani is szokás. Ráadásul a mai lázmérőkkel 10 MP alatt mérhető, 10-20evvel ezelőtt a higanyosat volt hogy 10 percig kellett tartani...és attol se lett senki lelkkserult.
2022. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Na, akkor este dugd be magadnak, aztan gyere mond meg milyen volt.
2022. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hónalj alatt kb mindig 35 fokot mutat. A digitális meg annyiszor mást, ahányszor mérem. Fülhőmérő egészen kicsi babánál nem használható még.
2022. márc. 30. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
1-es nek teljesen igaza van nyugodtan használd ugy. Mi is ugy használjuk. Teljesen biztonságos nem faj Neki
2022. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem meri megmérni végbélben a gyereknek,szerintem azzal az emberrel valami nincs rendben.


Lehet vitatkozni, nekem ez a véleményem.


Valami mást lát bele, mint ami. És ez beteges.


Annak a babának mindegy,hol mérik. A világát nem tudja még...

2022. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!