Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves fiam oldala szúr ha...

3 éves fiam oldala szúr ha többet fut, normális?

Figyelt kérdés
Emlékszem gyerek koromban nekem is sokszor fájt vagy szúrt az a hasam oldala vagy környéke ha többet mozogtam tesi órán pl, de ez mitől lehet nem tudom.. Kisfiam kicsit lusta igaz örökmozgó de ha megyünk valahova pl séta vagy kirándulni akkor fogni kell vagy babakocsi, motor.. Ha elemében van az udvaron és többet futkarozik mondja h fáj neki oldalt a hasa
2022. máj. 19. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, én is így voltam vele gyerekkoromban.

Okát nem tudom, azt megfigyeltem, hogy ha teli hassal mozogtam, akkor még inkább előjött ez.

2022. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rosszul veszi a levegőt, akkor szúr az oldala. Orron be, szájon ki, egyenletes tempóban, nekem ez segített. Persze egy háromévesnek mondhatod...
2022. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszorult a levegő.
2022. máj. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!