Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet abból baj, ha a 1,5...

Lehet abból baj, ha a 1,5 éves gyerekem 20percig olyan autóban utazott, amelyben elég erős benzin szag volt?

Figyelt kérdés
A drága férjem bele ültette annak ellenére, hogy elég erős benzin szag van az autóban mert kifolyt egy kicsi benzin. Vigyuk orvoshoz?

2022. máj. 20. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megette a kifolyt benzint? Szerintem túlaggódod kicsit. Nyilván nem a legjobb belélegezni sem, de nem gondolom, hogy ebből baja származna
2022. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is az lenne igazán veszélyes, ha a szájába került volna... elég ha a keze olyan, aztán a szájába veszi. 1,5 éves gyerek mindent megfog, megkóstol.

Ha nem történt ilyen, csak belélegezte, akkor adjál neki sok folyadékot, hogy jól átmosódjon a szervezet és legyetek kint a friss levegőn minél többet. Még esetleg az orrát is kitörölheted vizes textilpelenka sarkával, vagy orrsprayel fújj be neki, hogy kitisztuljon.

Én akkor is megszoktam ezeket csinálni, amikor erősebb tisztítószerrel takarítok és belélegzem pl a klórt.

2022. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Lenyelni biztos nem nyelte le, csak belélegezte. Kicsit túl aggódom tudom, de első gyermek :)

Megfogadom a tanácsokat, köszönöm!

2022. máj. 20. 16:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja
2022. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokáig lesz a ferjed, ha konkrétan idiotanak nézed....
2022. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
🙈🙈🙈🙈🤷🤣🤣🤣
2022. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem nezem idiótának, hanem első a gyermek számomra, aki egyébként is asztmás (tudom én is h semmi köze a kettőnek egymashoz) tehát van légzőszervi problémája. Gondolom te sem teszed ki a gyerekedet direkt ilyennek (ha van gyereked), vagy legalább elotte egy jó alapos szellőztetést megejtesz…
2022. máj. 20. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjed az apja. Nyilván ő is tudja, hogy asztmás és ő sem szeretne rosszat neki és ő is vigyázni szeretne rá. Ez picit ilyen fölös vita generálásnak tűnik vele.
2022. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaaa nem volt vita, egy kicsit morogtam, de ennyi. Pusztán kiváncsi voltam, hogy lehet-e eü problémája ebből a fiamnak.
2022. máj. 20. 18:03
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

"A drága férjem"


Ez tipikusan degradáló kifejezés a férjedre. Szerintem sem lesz hosszú házasság, ha ilyen lekezelő vagy vele.

2022. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!