Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gennyzacskó antibiotikum...

Gennyzacskó antibiotikum nélkül is elmulik?

Figyelt kérdés
3 éves fiamnak már másodjára van az ínyen (rosszak a fogai) az elsőnél fájt neki nem evett, kapott rá antibiotikumot és fájdalom csillapítót is.. Most megint ki jött neki egy, ami nem fáj és eszik is.. Napok óta ott van neki olyan is volt mintha múlna neki de mégse.. Akkor tudtam kivaltani neki az augmentint (kB az 5.gyogyertarba) mikor úgy láttam mintha múlna neki hívtam is a fogorvost és azt mondta akkor ne adjam neki az antin de ez 2napja volt és azóta is ugyan úgy ott van neki.. Itt a hétvége azon agyalok holnap elkezdjem inkább adni neki vagy ne..

2022. máj. 20. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
39%

Szùrd ki, ha pàr nap alatt elmùlik utàna, akkor nem kell antibiotikum.

Az én gyerekemnek gyökerkezelte a fogorvos a fogàt, minden nap öblögettûk, es mèg ìgy is volt, hogy csak antibiotikummal mùlt el a gyulladas.

2022. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!