Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez a baba bőrén?(képpel)

Mi lehet ez a baba bőrén?(képpel)

Figyelt kérdés

Ma vettem észre mikor öltöztettem fel.Nem eszik újjat,ugyan azt a mosószert használjuk!

[link]


2022. máj. 21. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napallergias kiutesnek tunik. Erte a baba boret napsutes az utobbi napokban kozvetlenul? Egyebkent szerintem mutasd meg a vedononek, de nem allergias kiutesnek tunik.
2022. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom laktóz érzékeny. Ugyan ilyen kiütés van rajta,ha eszik egy rudit.
2022. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

6 hónapos lesz. 100% tapszeres eddig nem volt ilyen.

Igen mindennap megyünk ki és érte napsütés.

2022. máj. 21. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Nap allergiát lattam már de azért az sokkal csúnyább ezek alig látszanak.
2022. máj. 21. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak beizzadt a ruha alatt, belement homok, por a ruhába és attól, bármi lehet. A gyerekeken folyton van valami pötty, folt ami miatt aggódni lehet, ezek jonnek-mennek. Figyeld hogy hogy változik, 1-2 napon belül ha nem múlik el akkor kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt.
2022. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Keratosis pilaris


Csirke bőr. Ártalmatlan.

2022. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem múlik és nyugtalanít a dolog, van egy jó kis alkalmazás (MedInnoScan), egyfajta online bőrgyógyászat, azt nem tudom, hogy országosan lefedett-e, de hátha a Ti lakhelyetek szerint területileg illetékes bőrgyógyászat is regisztrálva van, egy próbát megér.


Fényképeket kell feltölteni, nekem még aznap/másnap jött a lelet. (Nyilván hétköznap

2022. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!