Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van most hányós hasmenős...

Van most hányós hasmenős vírus gyerekeknél?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg valami van, másfél-2 hete hányt meg hasmenése lett az oviban az egyik gyereknek, aztán utána beteg lett az enyém is, meg még vagy 5 másik.Mindegyiknek 1-2 hányás, meg egy két lazább széklettel letudta szerencsére.
2022. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hete volt a kisfiamnak.
2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb mindig van.. :/
2022. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem inkább az érdekelne ezeknél a hányós-hasmenős kérdéseknél, hogy ilyenkor Ti, szülők is elkapjátok? Vagy csak a gyereket szokta érinteni?


Azért, mert az evidens, hogy egy 2-4-6 éves gyereknek még nincs úgy kifejlődve az immunrendszere, mint egy felnőttnek, tehát bizonyos bajokat "el kell kapnia" ahhoz, hogy a szervezete később védett legyen. Emiatt aztán ugye felnőttként jóval ritkább a fosós vírus előfordulása, gondolom én. Ezért a kérdés, hogy ilyenkor Ti megússzátok-e, vagy Titeket is ugyanúgy érint, minden egyes (évi több) alkalommal, amíg fel nem nő a gyerek?

2022. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

A hasmenős,hiányos vírust meg nem kaptam el.Viszont az influenza,takonykor nálunk ragadós, mindketten elkapjuk a gyerektől rendszeresen 😄

2022. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Elkaptuk mindannyian.
2022. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!