Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Reggel hányt és hasmenése...

Reggel hányt és hasmenése volt tegnap a gyerekemnek. Nagy bajt csináltam vele ha kapott enni?

Figyelt kérdés
Reggel hívtam az orvost, azt mondta ma ne egyen. Csak igyon.de mivel üvöltött az éhségtől adtam neki 2db babapiskotat.

2022. máj. 23. 11:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
talán valami más normálisabb kaját ha adtál volna nem cukrot cukorral.
2022. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Direkt utána néztem, hogy mivel dietazhat a gyerek. Főtt répát írtak, háztartási kekszet, piskótát, főtt krumplit. Most hirtelen mit adtam volna egy vergődő gyereknek? Főleg hogy előző nap a hasmenésre azt hittem csak a foga miatt van
2022. máj. 23. 12:04
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
mondjuk főtt répát, krumplit, cukormentes kekszet. ja hogy azt nem eszi csak a cukorbombát.
2022. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

sós kisperec, ropi, sok folyadék


egyébként ha nem étel okozta, hanem vírus, akkor bármit ehet nyugodtan, nem ezen fog múlni a gyógyulás.

2022. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Mi reszelt piskótát kaptunk almapürével gyerekként, ha rossz volt a gyomrunk vagy fostunk.


Egyesre ne hallgass, biztos valami bezzeganyuka, aki mindig mindent jobban tud. Kérdezd inkább az orvost.

2022. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Jól tetted, nem moat refom kaja, amit meg tud enni.


Főtt krumplit rizst én se tustam csak háztartási kekszet


Erőltetni nem kell de ha ő kér enni és valamit kíván is akkor adj neki.

2022. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Jaj istenem, mit kell itt azonnal tamadni meg cukorbombazni? Menjél répát főzni te az üvöltő beteg gyerekednek kora reggel egeszen nyugodtan, es viseld el, ha mas meg ad a sajátjanak két babapiskótát. Komolyan nem ertem az ilyen tamadasokat itt. Miért nem lehet normalisan valaszolni?

Kérdező, semmi bajt nem csináltál.

2022. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
5. orvos azt mondta NE egyen. hoppá. biztos az is bezzeganyuka 😂🤦🏼‍♀️
2022. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%

7. milyen kora reggel? majdnem dél volt mire kiírta a kérdést, gondolom nem 6-7 órát vajúdott rajta, hogy megkérdezze 😂

és már reggel óta “beteg” a gyerek, megfőzni a répát meg 20-30 perc.😅


engem miért kell támadni, miért nem lehet normálisan válaszolni? de egyáltalán miért az én válaszomra válaszoltok, törődjetek a kérdéssel…

2022. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
szerintem te nem láttál még beteg gyereket :DDDD egészséges mellett sincs 20-30 perced répát főzögetni, ha türelmetlen, éhes... beteg mellett, aki meg rajtad lóg... hát megnézem :D
2022. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!