Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

3 hónaposom bcg oltásának a helye lila pukli és körülötte piros.Van okom aggódni?Védőnőnek is elküldtem azt mondta valószìnű száraz vér, mert korábban kifakadhatott, de ha nem javul hétfőn mutassam meg dokinak.Mit gondoltok?


[link]


[link]



2022. máj. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a védőnőnek igaza van.
2022. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen biztosan igaza van, nagyon szeretem őt, sokat segit és nagyon kedves.De annyira megijedtem amikor megláttam ezt fürdés után, hogy legszívesebben azonnal rohannék megmutatni orvosnak, de mivel az nem lehetséges így itt kérdezgetek hátha volt valaki hasonló cipőben, akkor kicsit megnyugodnék.
2022. máj. 27. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy vèrhólyag lett a helyèn, ha jòl làtom. Tènyleg csak szàraz vèr.
2022. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy NE nyomd ki. Nem szabad hozzányúlni.


(Milyen jó,hogy a lányomnak nem lett reakciója)

2022. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen lett. Először csak gennyes hólyag, utána az kifakadt és vérhólyag. Többször rákérdeztem gyerekorvosnál, azt mondta normális. Most 7 hónapos, és még mindig egy piros folt van a helyén.
2022. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!