Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van olyan gyerek, aki COVID-os...

Van olyan gyerek, aki COVID-os volt, és még azóta is van valamilyen visszamaradt tűnete?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy elkapta a gyerek a COVID-ot fél évvel-évvel ezelőtt, és még azóta sem teljesen tökéletes, vagy előjött valami más probléma ami a koronavírus hozadéka?

Ismertek ilyet? Mely tűnete maradt meg, vagy jött elő postcovidként, ami esetleg hosszú ideje megvan/megvolt?



2022. jún. 12. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A lányom 9 éves, fülzúgása maradt vissza. Mindent megjártunk, eredmény nélkül. Iszonyú érzés, mikor elsírja magát a tankönyv felett, hogy nem tud figyelni :(

Most ott tartunk, hogy létezik HK, kimondottan tinnitusra, kipróbáljuk.

2022. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

A 11 éves lányom tavaly márciusban volt covidos.

Nagyon fáradékony volt és iszonyúan hullott a haja hónapokig.

Sokkal érzékenyebb is azóta.

( ehhez hozzátartozik,hogy az egész családon végigsöpört a betegség,én majdnem bele haltam,nagypapám,aki velünk élt sajnos nem tudta legyőzni)

2022. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Decemberben voltunk covidosak, nekünk a szaglás és ízlelés nem az igazi azóta se, ízeknél valami fura mellékízt érzünk mindhárman, én, a férjem és a kislányunk is. Szerintem már sose lesz a régi. 😞
2022. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szaglásom nem az igazi azóta, bizonyos ételeket büdösnek érzek pl. Hagymát, még a legelső hullamban kaptam el a covidot, azóta van meg. Mamám most decemberben volt covidos, neki súlyos volt, kórházba volt 2 hétig, neki a haja hullik azóta eszméletlen mód
2022. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Novemberben volt covidos. Olyan szinten tönkrevágta a szaglását hogy a csatornaszagot édes sütemény illatnak érzi... A kedvenc parfümjét és dezodorját pedig megutálta mert szerinte büdös... 😥
2022. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk orrmandulája nagyobbodott meg. Tavaly novemberben voltunk covidossak. Sajna ki kell venni..
2022. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derjaderja ***** válasza:
80%
Nálunk januárban voltunk másodszor, aztán harmadszor (delta és omikron), a kisfiam 13 hónapos volt, kruppos lett, kórházba került (onnan hozta az omikront). A hozzátaplalasa sehol nem tart azóta, sok ételt meg se kóstol amit addig szeretett. Akkor vagy egy hétig csak anyatejet fogadott el.
2022. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Januárban kaptuk el másodszorra. Enyhe tünetekkel lezajlott a fertőzés. A kislányom azóta nehezebben koncentrál, időnként zúg a füle. Nekem hónapokig szívritmus zavarom volt utána. Az első fertőzés után kb 2 hónapig nem éreztem szagokat és ízeket.
2022. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nálunk crohn betegséget okozott a 6 éves fiamnak 😞
2022. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, 9-es! Én is több ismerőstől hallottam, hogy autoimmun betegséget válthat ki. Egyik ismerősöm kislányának 1-es típusú cukorbetegsége lett Covid után. Nagyapám meg stroke-ot kapott utána, sajnos meg is halt.
2022. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!