Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányós-hasmenős vírusnál kb...

Hányós-hasmenős vírusnál kb mennyi ideig "normális" a hányás?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta napi 1x hány a gyerek. Először azt hittem, hogy csak valami rosszat evett, de utána hasmenése is lett és másnap meg harmadnap megismétlődött. A hasmenés már jelentősen javult, azt hittem már kezd jobban lenni, erre a hányás ma is beköszönt. Semmi előjele egyébként, a jókedvű, vidám gyerek egyszer csak bumm, hány egyet, aztán megy tovább, esetleg sír ha rá is került valamennyi.

A gyerekorvos azt mondja, hogy ő ezzel nem tud mit tenni, igyon elég folyadékot és majd elmúlik. De én nem tudom, hogy mennyi ideig normális ez? Azért a legtöbb ilyen hányós-hasmenős dologgal ami eddig tapasztalatom volt, 2-3 nap alatt a hányós rész lezajlott, de ez már az 5. napja, hogy tart. Kezdek aggódni.


2022. jún. 30. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki borsmenta teát, az nálam mindig bevált, és a gyerek sem hányt többé miután ivott egy bögrével.

Ha napi 1x hány, akkor attól nem lesz baja egyébként.

2022. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát baja nem lesz ennyitől, az tény, de hát nem is jó, hogy ennyire elhúzódik. Engem ez zavar, hogy még nem múlt el ennyi idő alatt a nyavalyája.


A borsmenta teát kipróbálom, köszi :)

2022. jún. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!