Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van most valamilyen hasmenéses...

Van most valamilyen hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés
A fiam 3 éves, reggel óta megy a hasa. Annyira folyós, hogyha veszem le róla a pelust, folyik mindenhova. Nincs rossz közérzete, legalábbis nem nyűgös. Sajnos nincs most házi orvos. Szerintetek be vigyem a kórházba? Vagy csak én aggódom most túl? Lehet, hogy megviselte a költözés?

2022. aug. 6. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha járvány nincs is, bármikor össze lehet szedni egy ilyesmit. Szerintem vidd orvoshoz, mert fennáll a kiszáradás veszélye, főleg ilyen melegben.
2022. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ivással szerencsére nincs baj. Mindig azzal viccelődünk, hogy annyit iszik, mint egy teve
2022. aug. 6. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel ne szaladgálj dokihoz, ha iszik és nincs hányás.
2022. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. aug. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!