Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kéz láb száj betegségen át...

Kéz láb száj betegségen át lehet esni kiütések nélkül is?

Figyelt kérdés
Férjemnek jött ki először 1 napig lázas volt aztán másnaptól jöttek a kiütések.Pár nap múlva a kisfiamon is megjelentek a kiütések de láza egyáltalán nem volt.Kislányomnak pedig ezzel egy időben csak láza volt fél napig,ennek már 4 napja,de kiütése eddig nem lett.Előfordulhat hogy ő mégsem kapta el vagy csak megúszta kiütések nélkül?

#kiütés #Kéz láb száj vírus
2022. szept. 6. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen

Kisfiam 2 hete kapta el

3 napig láz, közben kiütések mindenhol


Rá 3 napra elkapta a párom

Láz és neki is kijöttek a kiütések


Közben én is belázasodtam

2 napig láz, 2 napig hőemelkedés de nekem abszolút nem lett semmilyen kiütésem


Szomszéd kislány is elkapta

2 napig láza volt , majd a combján lett 4-5 kiütés és ennyi

Jobban is lett 2 nap után

2022. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk anno nagyobbik lányomnak alig volt kezén és a talpán pötty, de a szájában a szája körül nagyon csúnya volt. 3-4 napig masszívan lázas volt és bagyon levert. Férjemnek szintén alig volt 1-2 pöttye, de azok nagyon fájtak, és 3 napig kimászni sem volt ereje az ágyból. A középső meg akkor 7 hónaposan mindenhol tiszta kiütés volt és 2 napig lázas.
2022. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a kislányomnak eddig egyetlen pöttye sincs.Múlt héten egyik délután belázasodott fáradtnak érezte magát aztán teljesen vizesre izzadta a ruháját és reggelre a láza teljesen elmúlt.Annyi hogy előtte egy hete már köhögött náthás volt mindkét gyerek emiatt voltunk orvosnál és torokfertőtlenítőt kapott mert piros volt neki de akkor még ez a betegség fel se merült azt hittük sima megfázás.
2022. szept. 6. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A kez-lab-szaj betegseg nem potyokkel jar hanem apro holyagokkal. Szerencsetlenebbeknek a szajban nagyobbak is lehetnek, szokszor se enni sem inni sem tudnak. Nekem atestek a gyerekek2x is rajta. Eloszor laz39.9

Majd masnap holyagok a labon, kézen,1-2 a szajban. Nem volt kellemes nekik

2022. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!