Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez kéz és láb betegség?

Ez kéz és láb betegség?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, h a 15 eves lanyom lazas lett (39fok)tuszos mandullaval, utana kiutes tenyerén ami fájdalmas, viszkető érzés volt, talbai is fajtak, ha lépett. Orvos aktil duot irt nki akkor mandula miatt, kiutesre semmit, pár nap múlva elmúlt neki.Utana en következtem hoemelkedesem volt 1 naig es fajt mindenem. Torkom is fajt, nyelvem is. A szélein ereztem pottyoket. Másnap labujj dagadas, kezujjaim nagyn fajtak, szinte semmit se bírtam csin. Vle. Orvos szerint vmi virus anire irni nem tud, majd elmulik. De mondtam faj stb ugy irt fel ra aflamin rapid port. Meg latni a kiuteseimet kézen, de mar nem fajnak es viszketnek és a lábam sem faj szinte. De nem értem milyen betegség ez amire választ nem kaptam és hát csak megijedtem.

#száj #láb #kéz #láz #kiütés #Labujj, kezujj fajdalom, dagadas
2022. okt. 19. 12:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] jelenleg mar ilyenek a kiuteseim ami mar nem fájó...
2022. okt. 19. 12:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy az, mostanaban tombor mindenféle
2022. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*mindenfelé
2022. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen

Nekem párom kapta el

Alig bírt lábra állni úgy fájtak a talpán a pöttyök

Neki is fájt a torka, nem bírt se nyelni se enni, mert ott is kijottek a pöttyök

Igazából nem lehet vele semmit tenni

Elmulik majd 🤷‍♀️

Páromnak 2 hét volt mire eltűntek a pöttyök de most 1 hónappal később is hámlik tőle az egész talpa

2022. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez durva, hogy mik vannak mostanság 😔
2022. okt. 19. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Lehamlik a bor es leesnek a kormok utana, szoval keszulj 🤦
2022. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bölcsiben is most ez tombol, ez egy kéz-száj-láb fertőzés.
2022. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lányod mást is elkapott mellé, mert a kéz-láb-száj vírus nem okoz tüszős mandulagyulladást. Nála egyszerre 2 kórokozó okozott betegséget.

Nagyon gyorsan terjed, így elkaptad te is.

2022. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úristen 😪Kajak leesik a korom????Akkor is, ha nem faj?
2022. okt. 19. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,ilyen lemezekben leválik.
2022. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!