Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Majdnem 11 hónapos gyermekemne...

Majdnem 11 hónapos gyermekemnek folyik az orra. Mit lehet adni neki,hogy gyorsabban meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb tünet nincs,csak az orrában hallatszik néha,hogy van kaki illetve folyik az orra. Dokihoz is fogunk menni,de addig szeretném ha kapna valamit,ami elősegíti a gyógyulást.

2022. dec. 29. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengervizes orrspray és orrszívó.
2022. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orrfolyással teljesen felesleges dokihoz vinni. Tengervizes orrspray, orrszívó, Nasivin kids, Cebion csepp. Az orraban pedig remélhetőleg nem kaki van, hanem takony.
2022. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondva a tengervizes orrsprayt most is használom,mióta láttam,hogy jelentkezik nála. A dokihoz meg vacilálok,hogy mikor menjek. Nem beteges baba,csak az orra folyik,de nem is szeretném ha komolyabb baja lenne. Így eddig arra jutottam,hogy várok még 1-2 napot és ha nem javul akkor irány a doki,vagy ha véletlenül rosszabb lenne a helyzet.

Köszönöm a válaszaitokat!

2022. dec. 29. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges doki emiatt. Épp azt mondaná amit csinálsz. Ha megvizsgálja sem fog előbb meggyógyulni, csak esetleg ír fel totál feleslegesen antibiotikumot, amivel többet ártasz, mint használsz.

Alvás előtt én nasivin baby orrspray-t szoktam neki használni, napközben pedig ha szükséges szivatni. Nálunk egy nátha akár 2 hétig is el szokott húzódni, de soha nem volt még szövődménye.

2022. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem hamar túl leszünk rajta. Tudom kicsit túlparázom,de eddig csak 1szer volt piros a torka és annyi. Szerencsére nem beteges amúgy. Köszi a tanácsot.
2022. dec. 29. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima taknyosság eltart kb 6-10 napig ekkora gyerekeknél. Ha lázas,köhög,nyűgös meg hasonló tünetei is vannak, akkor vidd, max meghallgatja a tüdejét, de ha normálisan eszik, jó kedélyű és nem fájlalja semmiét akkor max valamit rászedtek az orvosi rendelőbe.
2022. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Más nincs még. Csak az orra. Mikor alszik akkor hallatszik,hogy van ott valami. Meg néha tüsszent egyet. De ennyi.
2022. dec. 29. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem száraz a levegő a szobájában? Érdemes kicsit párásítani és ahogy írták tengervizes spray, orrszívás, ha szörcsög, nasivin baby, ha dugul, illetve c és d vitamin. Ennyit tehetsz. Meg fog gyógyulni, a következő tényleges betegséget meg már te is jobban fogod viselni. :)
2022. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orrszivás, tengervizes orrspray, Baby Luuf balzsam (légzéskönnyítő mellkenőcs) éjszakára.

Fogzás nem lehet? Nálunk akkor van csak orrfolyás (13 hónapos a kicsim).


Jobbulást!

2022. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!