Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hónapos kisfiam még mindig...

8 hónapos kisfiam még mindig hasfájós. Nappal nem vészes, rengeteget mozog, nincs szinte egy nyugodt pillanata sem. Este már szopizáskor hallom a hangos gyomrocskáját, belecskéit. Nehezen alszik el,óránként kel, sír. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Adok neki probiotikumot is, de úgy érzem ez egyre rosszabb. Forog, önkivuleti állapotban indul mászni...neha evés közben a pocakját csapdossa... Emelgeti a lábát...

Pukizás előtt még keservesebben sír.

Tejallergiara vizsgálta az orvos, az rendben volt. Másnak is van hasonló gondja?

Nagy babának született 4400g,56cm.Feleves koráig csak szopizott, azt hittem jobb lesz, ha megkezdjük a hozzátáplálást... De ez még rosszabb. Tanácstalan és kialvatlan vagyok. És legfőképpen nagyon aggódom érte...



2023. jan. 12. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom, Hála az égnek tapasztalatot nem tudok írni, de nem gondolom, hogy ez normális mértékű hasfájás. Szerintem keressetek fel egy gasztroenteorológust minél előbb!
2023. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltatok tejcukor minden féle vizsgálaton?

Szerintem is allergia, lehet fruktózra.

2023. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy glutén, ha elkezdtétek már azt is. Vagy bármi egyéb. Egy gasztro orvos tényleg jó lenne, mert ez szerintem is kicsit durva,HA tényleg a hasa és nem esetleg fog(ahogy szív zavarja, fiam mikor fogzott üvöltött a cicin)vagy bármi egyéb.
2023. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Szeptembertől egyfolytában jön a foga is, 4 hónap alatt 6 foga bújt ki, még a 6.egy része nincs kint, abban reménykedem hogy esetleg az a baj.

Az orvosunk egyben gyerekgasztros is, de ahányszor mondjuk neki, hogy még mindig ez a helyzet, elkezdi sorolni milyen kajákkal etessem. Ő a vérvétel eredménye után megnyugodott...

2023. jan. 12. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És azokkal eteted? Amugy egy orvos nem orvos főleg a mai világban. Simán lehet a foga ami téged ugyan egyáltalán nem vigasztal, de Nekem egyszer azt mondta a védőnő, hogy sok nyál termelődik amit lenyel és attól is fájhat a hasa. Az én gyerekem is rettentő hasfájós volt, volt, hogy dinnyét ettem és utána órákon át ordított szoptatott baba. A hozzátáplállással is sokkal lassabban kellet haladni pedig hát amugy se gyors a tempo. Nehezen boldogult a kakailással lassan emésztett. Néha evés közbe ö is ütögette a pocakját de én ahhoz nem társítottam nála fájdalmat. Még most is szoptatok, ugyan így már nincs baj a tejjel ha én eszem iszom de ő még annyira most se bírja 9 hónapos.

De azért annyira nem durva nálunk mint amit te irtál, hogy ordít.

2023. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehet sav marja agyomrát,tejallergiás vagy nem tud pukizni nekünk jót tett a pocaktorna meg a szélcső

A szélcsőtől olyan pukik kijöttek

2023. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!