6 napja hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Múlt péntek óta beteg a lányom, 4 éves, köhög, orra folyik, és hőemelkedése van. Kötőhártya gyulladása is volt múlt héten. Hétfőn kapott antibiotikumot is, orvos írt fel, tüdeje tiszta. Ma már napközben egész nap láztalan volt, 36.5 körül de ma estére megint 37.4 neki. Ez normális, hogy már 6. este hőemelkedése van? Nem értem :(

Ilyen még sosem volt.


2023. jan. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

37.4 az nem hoemelkedes, hanem teljesen normalis testho egy kisgyereknek.

Gondolom agyon van oltoztetve es a futes megy ezerrel ?

2023. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, normális.Tavaly 39.5 volt a lányomnak a hője 8 napig és még az is normális volt.Valami masszívabb vírust nyelt be ennyi.
2023. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es tévedsz, én épp az ellenkező szülő vagyok, 18 fokban alszunk, 20-ban élünk, és még sokszor (ma is) póló melegítőnadrág kombóban van bent..ő is én is
2023. jan. 25. 18:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 36.7-ig normál a kisgyerekeknél
2023. jan. 25. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Azert elso valaszolo, ha a gyereked hoje allandoan 37,4 korul van, akkor lecci ezt nezesd meg, komoly gondot jelezhet :)

Nem ertem miert kell ennyire lekezelonek lenni masokkal. Nalunk amugy megy ezerrel a futes, mert tel van. Es biza fel is oltozunk kint, mert hideg van. Ti nem? Ti poloban maszkaltok vagy mi?

De amugy 20-21 fok van bent, neha 22, mert fazok. Igen, en, felnott ember,fazni szoktam.

Ez is gondolom borzasztoan nagy bun 🤣🤣🤣

2023. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak egy fertőz~s után maradt fent a fője 37.4 en, mikor mondták ezzel semmi gond, nem méregettem tovább
2023. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!