Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek mi ez? Hat hónapos...

Szerintetek mi ez? Hat hónapos baba, szopik, gyümölcsöket és zöldségeket kapott csak eddig?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 1. 13:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van a hátán, talpán is.
2023. márc. 1. 13:32
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Inkább egy orvost kéne megkérdezni, nem a gyakori népét...
2023. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint ekcéma, de nem biztos benne. Olyan, mintha pattanásos lenne, de hasonlóan az ekcémához, piros foltok.
2023. márc. 1. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En megertelek,hogy szeretnel mielobb valaszt ,de ne pont irt vard a megfelelot! En keresnek egy borgyogyaszt,ha kell maganba,ha kell ugyeletre mennek,sbo,barmi. Eleg csunyacska “kiutesek” ezek,pici meg a baba. Ne adj isten belulre is mehetnek ezek a valamik. Szerintem orvost keress! Ne itt kerdezz!
2023. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én ekcémám is szokott így kinézni.

Nem váltottatok esetleg mosószert, öblítőt?

Vagy nem ettél valami olyasmit, ami az anyatejeddel átkerülhetett a babádba, és allergizálhat?

Vaagy.. nem szárazabb mostanában a levegő nálatok? Túl meleg vagy túl hideg is kiválthatja, nekem mindig a hidegtől jön ki.

2023. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezt magyarázom, hogy ilyenkor rohanni kéne vele az orvoshoz, nem gyakorizni. Nem értem a mai embereket, komolyan mondom...
2023. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász.

Nem tudok jobbat tanácsolni. Nekem az ekcéma foltokban jött ki nem minden hol. A nagyfiamnál is. Persze attól felőlem az is lehet, de én nem hagynám ennyiben, hogy szerinte ekcéma.

2023. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármi is,nagyon csúnya.Azonnal orvos.Nem olyan aki szerint lehet,hogy ez,vagy az,hanem olyan aki megmondja mi ez,és kezeli is.Én inkább allergiának mondanám,de nyilván nem vagyok semmilyen szakember.
2023. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
6# En,ilyenkor elegge kiakadok,pipa leszek. Felteszi ide a kerdest,ahelyett hogy szaladna valahova,azzal a 6honapossal. Igen,van akinek ilyen az ekcema,de Peternek ilyen,Palnak nem,Abrahamnak meg nagy problemaja szarmazott az ilyen kiutesektol…. Na kb,ez ilyen!
2023. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvos szerint ekcéma"


Tehát volt orvosnál.


Ha nem vakarózik, én nem ekcémára tippelnék. Mióta van meg a kiütés? Hasonló volt az én fiamnak is, 7-8 hónaposan, a gyerekorvos bőrgyógyászhoz küldött, a bőrgyógyászaton ekcémára gondoltak, de nagyon másképp viselkedett, mint ahogy az ekcéma szokott az én fiamnál. Amire még hasonlított, az a háromnapos láz kiütése, de nem volt előtte lázas. Egy pár nap után elmúlt magától, és azóta sem jöttünk rá biztosan, hogy mi volt. Jellegzetesen a törzsén kezdődött, aztán terjedt a végtagokra, végül a talpára és a tenyerére. És ebben a sorrendben is szűnt meg, a talpán és a tenyerén volt meg legtovább.

2023. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!