Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csinálnak, ha nem adatom...

Mit csinálnak, ha nem adatom be a többi oltást?

Figyelt kérdés
Érdekes, sok országban nincs ennyi kötelező oltás. Vannak teljesen felesleges oltások. 7 hónapos a babám. Az eddigi kötelezőket megkapta, de nagyon nem vagyok híve semmilyen oltásnak. Az ember immunrendszere azért van, hogy legyőzze a betegségeket. Csak támogatni kell, és nem az oltás a megoldás. Nagyon nem szeretném beadatni a többi oltást. Elveszik tőlem a gyereket, ha megtagadom?

2023. márc. 3. 09:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Eszed annyi, mint egy marék molylepkének. Erre csak ennyit tudok mondani.
2023. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy egyesek szerint mennyi eszem van, hanem arra, hogy mit csinálnak, ha így teszek.
2023. márc. 3. 09:55
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Megnézném hogyan támogatod a gyerekedet mikor fekete himlős lesz.

Jah h nem lesz mert az oltások miatt annyira elgyengült a vírus h "kihalt"

2023. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötesek bevenni intézménybe (iskola, óvoda) Ami mivel kötelező, így eljárást indítanak ellened
2023. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Igen, akár az is lehet a vége, hogy elveszik tőled, mert veszélyezteted.

Amúgy oltások nélkül már egy ideje ki is halt volna az emberiség...

Az immunrendszer szép és jó, de ugye nem mindent tud legyőzni...

Gondolom Rota ellen sem kapott oltást, pedig ugye abba is cukin bele lehet halni, mert kiszárad. Adasd csak be őket, nem véletlenül kötelezőek.

2023. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki, és akkor kiderül, hogy mit csinálnak.
2023. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Igen, elveszik.

Megjegyzem, nagyon helyesen.

2023. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Jobb esetben nem mehet közösségbe. Rosszabb esetbe elveszik tőled, mert veszélyezteted.


Én sem vagyok oltás párti. Csak a kötelezőket adattuk be. De azt beadartuk mindet gondolkodás nélkül....

Azért megnézném a fejed, ha kiderülne, hogy pl belehalt egy betegségbe a te makacsságod miatt

2023. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

A kötelezőkkel beoltják előbb utóbb akár erőszakkal is.Lehet évekig elhúzódik ,de megkapja őket akaratodon kívül is.Addig a gyereked nem mehet mondjuk közösségbe, bölcsibe, oviba és mellé a lehető leszarabb napjaitok lesznek, mert folyamatosan fognak vegzálni benneteket.

Az ezer éve használt vakcináktól szerintem nem kell tartanod.A választható(újabbakat meg nem kötelező beadatnod).

2023. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem rémlik a néhány évvel ezelőtti spanyol kanyaró járvány? Ott már nem oltanak ellene, gyógyszerük sem volt, mikor felütötte a fejét. Bele is haltak páran.

Lehet, hogy itthon sok a kötelező oltás, de oka van.

2023. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!