Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegség után álomkóros gyerekek?

Betegség után álomkóros gyerekek?

Figyelt kérdés
Egy hete szombaton kezdte fájlalni a hasát a 4 éves lányom, majd estére belázasodott. 39,5 fokos láza volt, alig használt bármi, hogy lejjebb vigyem neki. Vasárnap pár alkalommal hányt, láz este már nem volt. Hétfő reggel megint magas láza lett, plusz teljesen magánkívül volt, csak nézett kidülledt szemekkel, nem reagált semmire, ezután 10 perc múlva elaludt. Kihívtam az orvost, aki szerint vírus, hamar meggyógyul..szerdáig tartott a láz, addig enni sem evett semmit, gyümölcslét tudtam egyedül beleerőltetni. Kedden az 1 éves tesója is lázas lett, de szerencsére csak 2 napig. Nincsenek rosszul, esznek rendesen, de konkrétan egész nap nem csinálnak semmit. Fekszenek, alszanak. Soha nem volt még ilyen betegségük, nem tudom ez mennyire normális? Voltak már covidosak is, akkor is 2 nap után tornádó volt újra mindkettő, mindent "lábon hordtak ki", most ki vannak ütve teljesen. Olyan furcsa, hogy csak alszanak. Mondtam az orvosnak, de szerinte nincsen gond..
2023. márc. 5. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Mi behoztuk a kórházba ugyanezzel a 4 éves lányomat, igaz nála már 5 napja tartott ez, 3 napja kórházba vagyunk. Első 2 nap itt is 20 órákat aludt, azt mondták normális, ma végre fent volt reggel 7-től este 8-ig már. Alvás az nekik ilyenkor egy immun rendszer tuning.
2023. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!