Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kötőhártya gyulladás tünetek...

Kötőhártya gyulladás tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap, amikor mentem a kisfiamért a bölcsibe, avval fogadtak, hogy valószínűleg kötőhártya gyulladása lehet, mert nagyon piros a szeme. Mondtam, hogy figyelem, ha úgy van, akkor viszem orvoshoz. De semmi más tünete nem volt, most sincs. A nővérének többször volt kötőhártya gyulladása, mindig váladékozott, könnyezett, erősen csipásodott a szeme. De fiamnál nincsenek ilyenek, nem is piszkálja, még csak nem is piros. De akkor mit láttak a bölcsiben? Így most akkor vigyem holnap?

2023. márc. 15. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vinném, ezek szerint nem kötőhártya gyulladása van, csak mondjuk belement valami a szemébe tegnap, attól is piros lesz.
2023. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vidd nyugodtan.

Valóban az általad leírtak a legjellemzőbb tünetei.

Megmondod reggel h figyelted őt, de nem piros, nem piszkálja

2023. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan. Lehet csak belement valami, vagy belekapott, vagy sírt, vagy álmos volt. Reggel látni fogja a nevelő is hogy piros vagy nem az.
2023. márc. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!