Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már, hogy ugyanaz a...

Volt már, hogy ugyanaz a betegség jobban ledöntött mint a gyereket?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges,hogy egy felnőtt szervezet kevésbé bírja?

2023. máj. 5. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Pl a covid.

Az akkor 2 honapos lányom csak pozitív lett, a 3 éves fiam 1 napig volt lázas és ennyi, én meg 3napig halálomon voltam, majd nem éreztem izeket-szagokat további 1 hétig.


Amugy nem volt más példa erre.

2023. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

2 éves lányomnak 3 napig hőemelkedése volt a Covidtól, mi a férjemmel (3x oltottak) legalább 10 napig pusztultunk.

Aztán oviból is kétszer hozott haza olyan náthát, amiből nekem arcüreggyulladásom lett.

2023. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen, fiamnak egy kicsit ment a hasa, de amúgy teljesen jó volt a közérzete, és nem is volt olyan vészes, hogy ne menjen bölcsibe emiatt. Amúgy is onnan hozta haza, mert még előtte mondta a gondozónő hogy mindenki hányás hasmenéssel küzd.

Mi három napra kidőltünk párommal, alig bírtunk kikelni az ágyból, volt 1-2 nap akut tünet, aztán csak másfél hét múlva jött vissza az étvágyunk.

2023. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, unokaöcsém ötévesen hozott valami pusztulatot. Ő két órát aludt délután amit egyébként nem szokott, amúgy semmi baja nem volt.


A család meg másnaptól orbitális fosás-hányásba kezdett...

2023. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam hozott haza valami óvodai pestist, amitől neki 2 napig folyt az orra, mi meg 2 hétig haldokoltunk az apjával lázasan. Nem tudom mitől bírta jobban, de nem bántam, hogy ő legalább nincs rosszul.
2023. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Skarlat jarvany van oviban, en 40 C tuszos mandula gyulladas. Eletem legrosszabb betegsege. A torkom pengekkel vagdossak ugy erzem. Streptococcus korokozo okozza mindkettot. Rohadjon meg az osszes ocsmany szar.
2023. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Márciusban hányás-hasmenés🙈

A gyerek háromszor hányt, kétszer ment a hasa, én meg egy hétig haldokoltam. Két napig nem ettem semmit, inni is alig tudtam. A férjemre majdnem mentőt hívtam. Persze mire mi elkaptuk, a gyerek már el is felejtette, hogy baja volt.

2023. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nálam mindig így van. A Covid-ot az akkor 6 hónapos fiam átvészelte 1 napos lázzal, én 2 hétig szenvedtem tőle. Most vírusos mandulagyulladása volt, 4-5 nap alatt lezajlott nála, jó étvágya volt, jó volt a kedve. Én megint kb. 2 hétig voltam lázas, életemben nem fájt annyire a torkom, hatalmas megnagyobbodott nyirokcsomók, 4 óránként fájdalomcsillapítót vettem be. Egyébként egyáltalán nem vagyok beteges, évente 1x egy nátha volt és annyi, de mióta gyerekem van, mindig elkapom tőle és nagyon durván kidőlök.
2023. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!