Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero védőoltást ti beadattá...

Bexsero védőoltást ti beadattátok? Valóban erős oltás?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattuk. Nem váltott ki erősebb reakciót, mint bármelyik más oltás.
2023. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Be és az én kisfiamat eléggé megviselte az első, a másik kettő már nem.
2023. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattam. Hálistennek nem volt semmilyen tünete utána a lányomnak, pedig én is olvastam előtte, hogy miket tud okozni.
2023. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem adattam be,csak a Neisvacot meg a bárányhimlő ellenit (akkor még nem volt kötelező).

Rota ellen be akartam oltatni,de azt nem kaphatta meg sajnos.

2023. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az első megviselte, órákig sírt és lázas volt egy napig, aztán be is csomósodott pár hétre. De a többi még csak hőemelkedést sem csinált.
2023. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattam mindkét gyerekemnek, a kicsi eddig 2 bexserot és 1 Nimenrixet kapott, egyiktől sem volt soha semmi baja egyiküknek sem.
2023. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattam a kisfiamnak, az első után elég magas láza volt 2 napig és aluszékony volt, pedig előtte semelyik oltásnál nem tapasztaltunk semmilyen reakciót, de aztán az ismétlőknél már nem volt semmi gond.
2023. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattuk, brutálisan meggyötörte mindhárom. Az ellenségemnek nem kívánom. Magas láz meg csak hagyján, de hetekig nyűgös volt, zölddiónyi csomó lett a combján, a harmadik után 2 napig nem bírt lábra állni és az előző helye is ismét belobbant. Kisfiam nagyon hevesen reagált rá, de ahogy olvasom ez nagyon ritka. Védőnő is mondta, hogy nem nem szokott ilyen lenni.
2023. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Beadattam, nem volt semmi mellékhatás. Hőemelkedése se volt, pedig én is készültem rá.

A helye csomós volt egy pár napig de az minden oltásnál eddig.

2023. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Beadattam mindkettőnek, a nagy tiniként kettőt kapott, hőemelkedése volt, fájt a karja az elsőtől, a másodiktól semmi. A kicsi babaként hármat kapott, az elsőt és az utolsót kötelezővel együtt, ezeknél magas, 38,5 fölötti láza volt két napig, ezzel együtt persze nyűgös volt, a harmadiknál reggel nem akart a lábára állni, mert fájt neki, de aztán elindult, és ezzel nem volt gond. A másodiknál semmi baja sem volt.

Örülök, hogy megkapták.

2023. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!