Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, milyen betegségeket...

Szülők, milyen betegségeket szoktatok elkapni a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Vagyis ti is mindent elkaptok tőlük?

2023. jún. 6. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

En kb semmit 🤷‍♀️

Fiam kiscsoportos, ennek ellenére szeptember óta 4x volt beteg.

2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát mi mindent elkapunk tőle. Amikor a bölcsit kezdte, 2,5 évesen majd fél évig betegek voltunk mellette. Volt minden, influenza, arcüreggyulladás, nátha, hányós, covid-azt mondjuk nem biztos hogy ő hozta, kéz-láb-száj vírus. 🤦🏻‍♀️

Mióta ovis (4,5 éves lassan) azóta ő ugyanúgy elkap sok mindent, de mi már nem, csak ritkán és enyhébben.

2023. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2 a kéz láb vírus milyen? Arcüreggyulladás nektek is a náthától lett?
2023. jún. 6. 17:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a hányásos hasmenést nem szoktam benyalni.


De a felső légúti nyavajákat rendre.

2023. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4 akkor te is a náthákat kapod el? Mi is rendszeresen már ami meglepő, hogy baba kora óta
2023. jún. 6. 17:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Igen, az arcüreg az náthából lett. De az is olyan, hogy az enyhe nátha (ami pl most van). Gyerek se volt lázas, egyből felszakadt. Meg a durva nátha, ami nagyon trutyis és már az elején érezni, hogy ez gázosabb lesz. Olyankor neki láza is van, és rámeny a fülére vagy az arcüregére, nekem meg hőemelkedés és arcüreg, mandula. 🤦🏻‍♀️

a kéz láb száj az nálunk nagyon gáz volt. Tavaly nyáron kaptuk el. Gyereknek 39 fokos láz, étvágytalanság.. majd 3 napra rá néhány apró pötty a lábán, meg hólyagok a szájában. (Szájpadlás). Később hámló bör a talpán, kezén, és 1 körme le is esett.

Nekem láz (2 napig magas, majd 39 szintugy) nagyon sok kiütes a labszaron, kézen, nagyon fájt. Lehámlott az egész tenyerem, talpam. Később 2 körmöm esett le. Életem legrosszabb betegsége volt ez amugy. De nem törvényszerű hogy mindenki elkapja.

2023. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 a párod is elkapja általában? A kéz láb a bölcsiben mindenkin végigment?:
2023. jún. 6. 17:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2 nagy volt kéz láb száj vírusos. Az apjuk elkapta, 3 napig ki sem bírt mászni az ágyból.. én még frissen műtőtt köldöksérvvel láttam el őket és nem kaptam el.


Nálunk míg a nagy arcüreges addig a középső mandulás. A legkisebb meg mindent benyal tölük.

2023. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A náthás megbetegedéseket általában mindig, de soha nem akkor, amikor otthon vagyok vele táppénzen, hanem mikor visszamegy a bölcsibe, én meg a munkába. Most is náthás vagyok, mint az állat, ráadásul fizikai munkát végzek, alig élek...
2023. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor kb nektek is ősztől tavaszig kb taknyosságról és köhögésről szól az élet? Ja bocsi :D Mikor nem engeded őket oviba, suliba?
2023. jún. 6. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!