Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hetes ma a kislányom....

8 hetes ma a kislányom. Vasárnap reggel kezdődött, hogy szépen felébredt reggel, elkezdett szopizni, majd nagyon fészkelődni és csak sírt és sírt. Nagyon sokáig, majd a levegőn tudott aludni kicsit, délután kezdődött megint. Többi lent! Szerintetek?

Figyelt kérdés

A délutáni ébredéséig nem volt széklete, majd vhogy csak sikerült. Kicsit nyugodtan volt, néha sírdogált, aztán később újra kezdődött. Este aludt egy jót, utána nem volt gond. Tegnap reggel minden rendben volt, volt kakis pelus is, aztán megint jött a nagy sírás, de ez már nem tartott olyan sokáig. Már kezdtem azt hinni elmúlt, de ma éjfél után mikor felébredt és szopizott újra kezdődött a sírás, nagyon sokáig tartott, néha elcsendesedett majd újra. Most reggel még nem jelentkezett ez nála.

Szerintetek mi lehet a baj? Járt már valaki így?


2013. jún. 4. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasa fáj. Infacolt javaslom, nekünk nagyon bevált.
2013. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szorulása van (Az a kicsiknek fájhat) De lehet, hogy hülyeséget beszélek.
2013. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszereztük az infacolt, tényleg jó. Bár fájdogál még neki, de jönnek a szelek :)
2013. jún. 7. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Örülök ha használ nektek is. Reméljük megszűnik hasfájás is. Minden étkezésnél add, csak úgy használ. Ne aggódj, nem szokik hozzá, mi is nagyon könnyen el tudtuk hagyni, mikor már nem kellett. Minden jót nektek.
2013. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!