Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki mit szeret lázcsillapításra...

Ki mit szeret lázcsillapításra fájdalomcsillapításra?

Figyelt kérdés

Nekünk a Nurofen jött be nagyon de állítólag ugyan olyan mint az Algoflex baby?

Igaz ez?

Mert én ugy tudom hogy a Nurofen gyulladáscsökkentő is!!

Mi a véleményetek?

Mert volt hogy a kisfiamnak adtam 3 napig és utána semmi baja nem volt!!

Köszönöm előre is

üdv egy 10 hós kislány és egy 5 éves nagyfiu anyukája


2013. jún. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyhébb láz és gyulladás esetén a Panadol szirup.

Ha komolyabb gyulladásról vagy lázról volt szó, akkor az orvos által felírt Cataflam csepp vagy a Germicid kúp vagy nagyon makacs láz esetén ezek felváltva 3 óránként.


Amúgy elméletben a gyerekorvosunk szerint mindegyik ilyen szirup gyulladáscsökkentő is egyben. Bár én nem mindegyiken láttam konkrétan így feltüntetve.

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

összetevőben az Algoflex és a Nurofen ugyanaz. nálunk az antipiretikus kúp jött be, igaz lányomnak mindig 39,5-re megy fel a láza.

cataflan cseppet ő nem szedhet mert érzékeny rá.

utóbbi fájdalomcsillapításra is jó, de mint írtam nálunk e helyett a fentebb említett szirupok vannak.

2013. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nurofent és a Panadol Babyt használjuk, nekünk nagyon jó volt mindkét gyereknél.
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!