Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Járt valaki közületek a...

Járt valaki közületek a törökbálinti gyerektüdőgyógyászaton hörgőtükrözésen?

Figyelt kérdés
kisfiamnak ebben a hónapba lessz ez a beavatkozása és szeretnék többet megtudni hogy milyen a kórház orvosok a gyerek mellett lehet e aludni kell e fizetni valamiért semmit nem tudok.
2013. jún. 6. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. En pont egy eve voltam. Akkor volt egy eves a fiam, pont a szulinapjan vizsgaltak. :-) a lenyeg. Igen,fizetni kellett, h a szulo maradhasson es ehessen. Arra mar pontosan nem emlkszem, h mennyit. De nem a gyerek mellett lehetett aludni, hanem az emeleten van kialakitva egy anyaszoba furdovel, wcvel, es ott. Amugy eleg szep. Ha valami baj van, sir a gyerek vagy ehes vagy valami, akkor felszolnak telefonon, h gyere le. A kajat a gyereknek vinned kell. Legalabbis nekunk a tapszet vinni kellett, az ebedet kapta ami volt ott. Ebedelni sem viheted ki a babat, illetve az ebedet sem viheted be a szobaba, igy addig egyedul kell hagyni a picit.....latogato nem johet be.......a gyereket a szobabol sem viheted ki......nalunk akkoriban tanult meg jarni a gyerek, ez volt a slager, namost nem engedtek, h lerakjam a foldre......hogy miert, azt ne kerdezd. Adtak egy jatszoszonyeget, h azon lehet. Na most probalj meg egy egy evest egyhelyben tartani..... Mi azet kerultu k be, mert nagyon sokszor volt kruppos. Pont ott is kapott egy rohamot, erre nem kaptunk meg sima sos inhalalast sem, merthogy akkor majd megszokja a szevezete. Szoval en ugy voltam, h pakolok, es viszem onnen a gyereket sajat felelossegre, de nem tettem, mert egy ismerosom ajanlott be, nem akartam neki rosszat. A vizsgalattal minden rendben volt, azt tokeletesnek mondhatom, vegulis az volt a lenyeg! Osszessegeben negativ elmenyem volt, de remeljuk ez nalatok mashogy lesz! Sok sikert!
2013. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!