Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A babam kihanyta a Rotavirus...

A babam kihanyta a Rotavirus ellenni eltas elso adagjat. Igy is hatasos lesz ha masodik bennemarad?

Figyelt kérdés
Valaki volt hasonlo helyzetben? Amint beadtak neki 3-4 masodperc utan mar jott is egy jokora bukas, gondolom azzal kijott neki az oltoanyag is.

#rotavírus #elleni oltas
2013. júl. 25. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha rögtön kihányta, akkor le sem ért neki, tehát fel sem tudott szívódni. Így szerintem nem maradt benne, olyan mintha meg sem kapta volna. Doki nem mondta hogy meg kellene ismételni az első adagot?
2013. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, így nem hat. Nem mondták előtte, hogy ezzel a kockázattal jár? Én ezért be sem adattam, hogy aztán 20ezer FT-ot kibukjon egy mésodperc alatt.
2013. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:

Sajnos nem...


Ha azonnal kijön, akkor nem tudott semmi felszívódni, így olyan mintha meg sem kapta volna :(


Jaj, nem irigyellek, én is ezen aggódtam anno, mert nem olcsó dolog ez az oltás.

2013. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondtak elotte hogy kihanyhatja, en meg nem is gondoltam ra. De az orvos azt mondta hogy oszerinte nem kell megismetelni mert valamennyi felszivodott belole. Meg hogy 4 het mulva kapja a masodik adagot. De en aggodom hogy igy nem lesz hatasos, es el fogja kapni a baba a fertozest. Ha csak a masodik marad benne teljesen akkor ugy nem er semmit gondolom? De ujraoltatni meg felunk, mert mi van ha megis valami felszivodott es akkor meg tul sok lesz neki.
2013. júl. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!