Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hónapos oltás következményei?

15 hónapos oltás következményei?

Figyelt kérdés
Fiam ma lett oltva, délutánra taknyos lett, és most furán, kicsit nehezebben veszi a levegőt. Ez az oltás miatt lehet?
2013. aug. 29. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lázas, mert az én kislányom akkor veszi furán a levegőt? Láz lehet az oltástól is. Orrfolyás nem hinnêm. Max. Bujkált benne ês most jött ki rajta. Vagy a náthától veszi furán a levegőt.
2013. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már lázas is. :(((

Nem volt még náthás soha, nem hiszem, hogy pont ma jött volna ki élete első takonykórja. :) mindenesetre éjszakázom mellette biztos ami biztos.

2013. aug. 29. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az oltás miatt van. Ez az az oltás, ami nem azonnal érezteti hatását, hanem kb 7-10 nap múlva.
2013. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól van. Tegnap este óta lázas és már a kiütések is megjelentek, orvos mondta, hogy ritkán, de van ilyen. Legalább túl leszünk rajta. :(
2013. aug. 30. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagy a valószínűsége hogy attól...még az idő sem olyan hogy hirtelen elkapjon valamit. Sajnos én is beadattam a lányomnak tegnap...Olyan mérgező anyagokkal nyomják ezeket az oltásokat tele, hogy csak nézünk!

Tele van rákkeltő anyagokkal, állati eredetű betegségekkel, olyan anyaggal ami bénulást okoz, legyengyíti az immunrendszert...és ha nem adatod be akkor még te vagy a felelőtlen szülő,meg tőled veszik el a gyerekedet, akit épp ezektősokat használ, ml akarsz megóvni.

Én soha nem kértem azt, ami nem volt kötelező...mert milyen érdekes, ha annyira sokat használ, miért is ingyen adják őket?! mert ezzel beleoltják a gyerekbe a betegséget, és élete végéig fizethet a gyógyszeriparnak.

Akinek véleménye van az írásommal kapcsolatban legyen szíves privátban írni.

2013. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem önszántamból adattam be, mert nem hiszek a gyógyszeriparnak. De a kényszer nagy úr, pláne ha tudom hogy börtön lehet a vége. Fiam azóta is lázas és nem tudjuk neki lehúzni.
2013. aug. 30. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 17.54 es válaszoló

TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK VELED!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mÁR MOST RETTEGEK A 15 HÓNAPOS OLTÁSTÓL , EGY HÓNAP MULVA LESZ ESEDÉKES!!

És sajna kötelező ,ha lehetne semmit nem engednék beadatni !!!

2013. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
én az oltás előtt már hetekkel kértem volna információt, hogy mégis miből áll az oltóanyag de választ nem kaptam, ráadásul érdekes módon pont nem a mi védőnőnk volt azon a napon...olvastam nem rég egy olyat, hogy egy párnak megszületett a második babája, mivel nem akarták engedni hogy beleoltsák a kicsibe a sok mérget, szülés után pár órával hazavitték a kórházból a babájukat, otthon már a védőnők fogadták, és erőszakkal vitték vissza a kicsit, beadni az oltást, amibe belehalt a pici :( facebookon külön oldala is van ennek.
2013. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A fiam még mindig lázas, tegnap hányt is.
2013. aug. 31. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
egy anyuka akivel együtt szültem, neki is napok óta lázas a lánya, ugyanettől az oltástól, és már rajta is kijöttek a pöttyök :( nem tudom mi lehet ebbe az oltásba ami ilyen mellékhatást okoz...
2013. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!