Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyógynővényekből készült teát...

Gyógynővényekből készült teát hány éves kortól adtatok a gyereknek?

Figyelt kérdés
Egész pontosan a kakukkfű teára gondolok.A kisfiam most kezdte az ovit, ma kezdett köhögni és folyik az orra.Vagy ha valakinek van más gyógyteás javaslata megfázásra köhögésre azt szívesen veszem!KÖszi

2013. szept. 20. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mézes citromos hársfatea, nagyon jó köhögésre, az én 3 éves fiam is azt issza. Emellett vértisztító és immunerősítő hatása is van. Éjjelre tegyél a feje mellé felszeletelt vöröshagymát. Javaslom a Jutavites lándzsás útifű szirupot, és a Kinder Luuf balzsamot lefekvés előtt a hátára.
2013. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt csináltam meg. Ahogy elkezdődött az ovi, egyből döglődni kezdtünk mindnyájan. Nátha, köhögés... Ez a szirup 3 nap alatt elmulasztotta. A fiam 5 éves, a lánykám 18 hónapos. Felhívtam az orvosunkat, aki azt mondta, hogy nyugodtan mehet nekik, persze először kóstoltassam meg és várjak 1-2 órát, mert ha allergiásak rá, akkor kiderül.


Ezen kívül én még ajánlom a hagymateát (nagyon finom), a vöröshagymát felvágva éjszakára az ágy mellé, és a fokhagymás mézet. Ez utóbbi nem a Finom kategóriába tartozik, de a leghatásosabb.

2013. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!