Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyibe kerül most a rotavíru...

Mennyibe kerül most a rotavírus elleni oltóanyag?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 000 ft körül van.Patika válogatja.

2x kell beadni neki,tehát kb. 40 000 öszesen.

2014. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve 2*17500 Ft volt, szóval most reális lehet a 20000 Ft.
2014. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gotoni válasza:
100%
Szia tegnap valtottam ki a receptet,mi a rotateket kaptuk,amit 3x kell beadni,36ezer volt a 3oltás
2014. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy beleszólok, de csak megerősíteni akarlak (bár már azt sem kell, ha megvetted az oltást). Én nem adattam be anno, most kapta el a kislányom 3,5 évesen és a kistesó is két évesen. Szörnyű volt, majdnem kórház lett a vége. Ezzel a tapasztalattal beadatnám.
2014. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tomy88trance ***** válasza:
Mi az a rotavírus? Most hallok róla először :D
2014. márc. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem vettem meg az oltást, a kisfiam még csak 2 hetes, csak gondolkozok rajta, pont azért, mert a nagyobbik fiam és lányom egyszerre kapták el, mi kórházba is kerültünk. A nagyobbik fiam akkor 2 éves volt, a lányom 10 hónapos. Nekem is szörnyű volt, azért gondolkodok most az oltáson. Viszont van aki így is elkapta, hogy beoltatta a gyerekét, sok az ellenvélemény is, nehéz dönteni. Sokan mondják, hogy nem véd minden törzs ellen és nem is ad teljes védelmet.

Pl. itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2014. márc. 5. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyereked egészségéről van szó, ne a laikusok véleményre adj (nyilvános fórumok), a populáció nagy részének fogalma sincs a biológiáról, és terjed az oltásellenesség is, aminek szinte minden érvét meg tudja cáfolni, aki egy kicsit is ért ehhez a tudományterülethez.

Hallgass az orvos ajánlásokra, nézz utána, általában mit ajánlanak, mert lehet, hogy épp egy olyat fogsz ki, aki épp a homeopátiás szereket adná a védőoltás helyett. Ő a veszélyes és buta kisebbség. Szóval egynek a véleményére még nem biztos, hogy támaszkodni lehet.

A kicsiknek még nemcsak az immunrendszere fejletlen, de a só- és folyadékszabályozása is, ezért sokkal könnyebben elfajulhat egy hányás-hasmenés.

Védd a gyermeked, ahol tudod, ezért vagy a szülője, ezért te vagy a felelős.

2014. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!