Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4,5 hós babámnak hasmenése...

4,5 hós babámnak hasmenése van, de nem hajlandó vizet inni. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Dokit nem tudtam megkérdezni, felhívtam őket, hogy kérjek időpontot (Angliában élünk itt csak időponttal lehet menni) de azt mondták amíg eszik rendesen és nem letört addig nincs nagy baj, majd akkor menjek be vele ha nem eszik és rossz a hangulata. Tényleg nem nyűgös, csak minden evés után szinte rögtön kakil kicsit hígabbat és kicsit nyálkás. Eddig napi egy kaki volt. Próbálom itatni, hogy pótoljuk a folyadékot de a vizet egyszerűen nem issza. Próbáltam kiskanállal, de úgy is kilöki a nyelvével. Mivel próbáljam itatni? Van esetleg valami tea amit lehet neki adni?
2014. márc. 25. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Kamilla teát próbáld meg, azt adhatsz egész pici kortól.
2014. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pont a kamilla teát ne add neki, ez volt aztán a hasznos tanács, hasmenésre hashajtó... uhh :(


lehet kapni granulátumokat, azok 4 hónapos kortól van, pl. a hipp tea. de vannak gyerek teák is, nem tudom kint mik vannak, itthon pickwick.

de egy pici almalével is ízesítheted a vizet, csak kamilla teát ne adj

2014. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!