Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, felétek van rota...

Anyukák, felétek van rota vírus a közösségekben?

Figyelt kérdés

Melyik megyében laktok és van beteg gyermek a környezetetekben? Most láttam a híradóban,hogy ország szerte terjed a rota vírus..

Én Bács-kiskun megyében lakom Kecskemét közelében és én itt még nem hallottam erről. Kissé aggódom, három kisgyermekem van. Köszönöm, ha írtok!!!!!!!!



2014. ápr. 14. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem aggódom,be van oltva ellene a lányunk!

Pont ezért,hogy ilyenkor ne kelljen ezen aggódnom,hogy elkapja a lányunk,és a kórházba kötünk ki!

2014. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
1es van egy rossz hírem, a védőoltás nem használ az összes rota törzs ellen, én a helyedben nem lennék olyan nyugodt.
2014. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell aggódnod kedves 2-es,tisztában vagyok a dolgokkal,kórházban dolgozom,a férjem pedig orvos.

Ettől függetlenül nyugodtabbak vagyunk,hogy mi mindent megtettünk a védelmében,amit lehetett!

2014. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Veszprém megyében lakunk,környezetünkben rengeteg kisgyermek elkapta,nagy részük kórházba került :( Kisfiam be van oltva rota ellen,remélem megússzuk,eddig sem kapta el soha,pedig errefelé nagyon sokszor van járvány.
2014. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hete volt elég durva hányós hasmenős vìrus, az oviban kezdődött. Nem tudom, h rota volt-e tényleg, csak gyanítom, mert az ovis fiam, aki be van oltva rota ellen, 1 db világosabb színű kakival tudta le a dolgot, én, a lányom és a férjem pedig az ágyból sem tudtunk szinte kimászni 1-2 napig. Heves megyében lakunk.
2014. ápr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányom már 3 hónapja nem jár oviba a sok járvány miatt :(

rota is meg bárányhimlő is meg hányós hasmenéses járvány is van.

Ja és Nógrád megye ludányhalászi

2014. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Még annyit hozzá tennék az 1-esnek, hogy az én lányom is be volt oltva rota ellen és mégis elkapta. Szólval ne legyél annyira nyugodt,bár ezt nem sértésből mondom, csak jó tanács de szerintem ezt te is tudod, mert eü-be dolgoztok.

2014. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tatabányán is van most rotajárvány.
2014. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lányom bölcsis és valószínű,hogy ott kapta el a hányós-hasmenéses vírust.Nála csütörtök éjszaka kezdődött hányással,majd jött a hasmenés,láz.

Szombaton kórházi ügyelet,ahol közölték,hogy csak túl reagáltuk és semmi komoly.

Vasárnap kórház ismét,ahol másik orvos volt és felvette az osztályra,mert már a kiszáradás tünetei jelentkeztek.

Kapott kb 8 infúziót,inni-enni nem igazán akar,ennek ellenére tegnap este 8-kor hazaengedték,38°C-os lázzal,azzal,hogy 2 hétig még lesz bűzös hasmenés és igyon mindenképp,enni nem muszáj.Mindezt úgy,hogy a lányom 2.5 éves.


Heves megye.

2014. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.vagyok:a labor szerint Rota v. Calici vírust kapott el.

22.-éig nem mehet közösségbe.

2014. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!