Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák babával, kisgyerekkel!...

Anyukák babával, kisgyerekkel! Hogy viselitek azokat a napokat, amikor elkap egy betegség?

Figyelt kérdés
Amikor az izgő-mozgó pici egész nap kúszik mászik, felkapszkodik -tehát figyelni kell rá, és elkapsz egy náthás lázas fejfájós köhögős valamit. Amikor az ember az ágyból is alig tud kikelni és nincs segítség, akkor hogyan "vészelitek át" a napot?

2014. ápr. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk kèt hete volt ilyen.Elkaptam töle a hasmenèses virust.Annyi plusszal,hogy hànytam is.Nagyon durva volt.Nem birtam fent lenni,plusz làzas voltam.3napig nem ettem.SZÈntablettàt ettem,mert nem tudtam folyton vc-re menni miatta.A pàrom vett ki szabit,hogy könnyebb legyen,erre úgy belàzasodott,hogy èjjel borogattam betegen.Vègre tûl vagyunk rajta.Annyi segitsègem volt,hogy a mami,munka utàn elvitte màsfèl óràra.Amig kiüztem a bacikat a lakàsbôl.Valahogy àt kell vèszelni.Prôbàld magadmellè tenni,ès mesèlni neki...Addig valamelyest tudsz pihenni.Kitartàs.Most feszültebb is vagy,de arra vigyàz ne rajta töltsd ki.
2014. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem vagyok feszült, csak nyomott. A fejemen van nagy nyomás. A torkomtól a fülemig fáj. Láz is volt. Délután már van segítség, mikor a férjem hazaér. Sajnos most nem engedik szabira. A rokonok fele 60, a másik fele 120 km-re lakik. ők se tudnak jönni. Csak kíváncsi vagyok, mások hogyan élik ezt meg.
2014. ápr. 28. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ket emlekezetes eset volt, az elso amikor a kisfiam ot hetes volt a ferjem hazajott egy jo kis hasmenos virussal amit en is elkaptam. Hat ha akkor nincs anyukam nagyon nagy bajba lettunk volna, kb annyi erom volt hogy azon az oldalamon fekudjek amelyiken eppen szopizott a babam, a ferjem kb egy nap alatt tul volt a nehezen, en meg harom nap mulva is alig tudtam magamrol. A masik egeszen friss elmeny, kisfiamnak egy sima orrfolyas kezdodo tudogyulladassa notte ki magat, ra egy napra hogy elkezdett folyni az orra nekem mar fajt a torkom, vegul ket es fel hetes kinszenvedes lett belole nekem is 39 fokos lazam volt, szedhettem be az antibiotikumot. De mar tul vagyunk rajta, kopkopkop. Nehez volt, sokat fekudtem a foldon ugy jatszottam a picivel vagy olvastam neki szinten fekve, vegso esetben tv, de az nem koti le sokaig, illetve amior aludt en is azonnal lefekudtem. Szedj bees cseppet c vitaminnal, en is azzal turbozom most magam plusz gyumi es zoldseg.
2014. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok azt elfelejtettem leirni hogy most mult egy eves a kisfiam.
2014. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat. A földön fekvős játték az tényleg jó :) Sajnos mesekönyv még nem érdekli, 8,5 hónapos. Egy könyv van, ami leköti, az egy babakönyv. Minden oldalon van egy nagy kép (nyuszi, maci...) Azt szoktuk nézegetni. Amúgy nem marad meg egyhelyben.
2014. ápr. 29. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!