Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnak fáj amikor...

Kislányomnak fáj amikor pisil, mit adjak neki hétfőig?

Figyelt kérdés

Csak most este kezdett neki fájni, és piros is a cunija. Ha csak nem lesz rosszabb, nem megyek vele ügyeletre, de addig is mit adhatnék?

Nurofen jutott csak eszembe, fájdalom és gyulladás csökkentés miatt.


2014. máj. 2. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
3,5 éves
2014. máj. 2. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
sudocremmel kend beki. Jobbulàst
2014. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kend be neki bocsi
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el a patikába,és kérdezz rá.Nekem sokat volt régen felfázásom arra volt egy gyógytea ami nagyon hatásos volt,rengeteget pisiltem tőle,de 1-2 nap alatt helyrehozott.Többet ért mint az antibiotikum.Nem tudom 3,5 évesen ihat e ilyet (bár elvileg gyógynövényeket már bőven) de kérdezz rá hátha...és rengeteg teával itasd,hogy sokat pisiljen.Illetve amit én még megtennék,hogy canestennel egy nap 3-szor vékonyan bekenném neki a puniját.
2014. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném az ügyeletre, mert ez nem lesz jobb. Erre antibiotikum kell. Barátnőm kislányának pont most volt ugyanilyen baja. Egy nap antibiotikum szedése után már nem csípett a pisi. Én biztosan nem kínoznám szegény gyereket. Amikor nekem volt ilyen, a falat kapartam minden pisilésnél. Gondold el, mit élhet át egy 3,5 éves.
2014. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyelet!
2014. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell antibiotikum. Lányomnak is volt hólyaghurutja (15 hónapos korában), neki tejsavas meg kamillás-körömvirágos-cickafarkos ülőfürdőt csináltam napi sokszor (a mosdóba ült bele, az tetszett neki), illetve mindig ha pisilnie kellett, akkor beállítottam a zuhanyzóba/kádba, és eresztettem neki a punijára a meleg vizet. Szegény, sírt és mondta hogy fáj, de két nap alatt látványosan javult.

Amúgy a mi gyerekorvosunk szerencsére egyáltalán nem atb-párti, úgyhogy a vitt pisimintából csináltatott tenyészetet - azt mondta, csak akkor kell atb, ha valóban valami baci van bent. Szerencsére nem volt.

2014. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!