Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 és fél éves a kisfiam, az...

4 és fél éves a kisfiam, az egyik heréje jóval nagyobb mint a másik, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem fájlalja, nem érzek benne csomót, de láthatóan nagyobb, Kisebb korában is ilyen volt, akkor megnézettem a háziorvossal , azt mondta rendben, így sokáig nem is figyeltük, ma egy véletlen bepisilés után tünt fől megint és már mindenféle rossz dolog, megfordulta a fejünkben
2014. jún. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek látta doki, akkor most csak ezért ne vidd el. Ha legközelebb mentek mutasd meg. De egyébként a melled sem egyforma ;)
2014. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most az egyik nagyobb vagy csak lejjebb van a herezacskóban?


De ettöl függetlenül ha legközelebb mentek vele orvoshoz, mutasd meg neki, de ezért külön elmenni fölösleges.

2014. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem egyforma , de ez azért sokkal nagyobb, reménykedem, hogy csak én parázom túl ;)
2014. jún. 15. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vidd el a gyermeksebészetere, mutasd meg sebésznek.

Az én fiam tavaly volt 3 éves. Nekem fel sem tűnt, hogy kicsit nagyobb az egyik heréje. Háziorvos azért küldött a gyereksebészetre, mert biztos alapon nézzék meg, nincs-e a kukiján a bőr letapadva. A gyerekorvosunk sem vette észre, hogy az egyik heréje nagyobb.

Gyermeksebész ránézett a gyerek kukijára és megkérdezte, tudom-e, hogy a gyereknek vízsérve van? Csak néztem, hogy mi van? Mellesleg a bőr nem volt letapadva:

Mivel a vízsérv 2 éves korig múlhat el magától, így a fiamat fel is vették műtéti ütemtervbe! Úgyhogy, az én gyerekorvosom még csak észre sem vette, a sebésznek meg 5 mp alatt feltűnt. Úgyhogy szerintem vidd el gyermeksebészhez.

Vízsérv: [link]

2014. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne háziorvossal nézesd, hanem gyerekorvossal vagy olyan urológus szakorvossal, akinek van tapasztalata gyerekekkel. Lehet, hogy heresérv, esetleg hidrokele, amit jobb időben felfedezni.
2014. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mivel azt írod jóval nagyobb, szerintem tuti, hogy vízsérv. Ha elviszed sebészetre és tényleg az, szerintem válts gyerekorvost. Én váltottam.
2014. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne urulógushoz vidd, gyereksebészhez, a műtétet is sebész végezte a fiamon.
2014. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha még olvasod kedves kérdező akkor lehet tudni mi lett a kisfiúval? Nekünk is hasonló van.
2021. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdelelne.Nálunk is ez van.😔(4 és fél éves)Igaz mi holnap megyünk már MRI-re és vérvételre.😪
2021. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk azóta már ki is szedték rosszindulatú tumor volt.😪(utolsó voltam)Mindenki akár egy apró elváltozást észlel azonnal orvos!Míg nem késő!
2021. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!