Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Darázs csípésre mit kenjek...

Darázs csípésre mit kenjek kisfiam ujjára? Fenistil?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam ujját az előbb megcsípte egy darázs. Adtam neki calciumot, ecetes ruhával beborogattam és bekentem Fenistillel. Van még esetleg más is amit tehetek?????????

Ti mit tesztek ilyen esetben????Köszi,ha írtok!!

Úgy tűnik nem allergiás, egyenlőre semmi ilyen tünet nincs..még nem történt ilyen..



2014. jún. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat, pont a 2. szülinapi "buliján" csípte meg. Kálciumot kapott, és ecetes borogatást. Estére bekentem fenistillel. Szerintem mindent megtettél, esetleg borogasd amíg nem megy le a duzzanat.
2014. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, másra nincs szüksége :)
2014. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen esetekre (is ) van kéznél mindig levendulaolaj. Hűsíti, enyhíti a fájdalmat, és gyulladáscsillapító is. Meg egyáltalán, mindenféle apróbb-nagyobb sérülésre jó. Érdemes beszerezni!
2014. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már nem dagadt az ujja, rendbe jött. (érdekes:-)
2014. jún. 28. 10:41
 5/5 anonim válasza:
Ügyes vagy, ennyi a teendő! :) Én még jegelni szoktam, hogy ne viszkessen annyira. Az általában a gyerekeknek is "tetszik", jól elszórakoznak a jégakuval vagy azzal a zselés bigyóval és elterelődik a figyelem a fájdalomról. :)
2014. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!