Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 honapos babamnak zoldes a...

4 honapos babamnak zoldes a kakija es buzos, savanyu szagu, vajon mitol?

Figyelt kérdés
Par hete vettem eszre, tapszeres, meg egy kis anyatejet is kap, csak keves van, egyfolytaban eszi a kezet, es nagyon sok folyadekot iszik(komenymag-kamilla teat). Dokineni szabin van, ezert fordulok hozzatok.

2014. aug. 1. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A kamilla tea allergizálhat, elsőnek azt hagynám el, utána a tápszerre gondolnék. A lányomról hat hetes korában derült ki, hogy érzékeny a tápszerre, ill. egészen pontosan a tejfehérjére, az okozott neki kezdetben ilyet, utána vér is lett a székletében, aminosav alapút kapott helyette, teljesen megszűnt utána. De a gasztrón először arra hívták fel a figyelmünk, hogy a kamillateázást szüntessük be sürgősen (neki szorulása volt, azért kapta, de nem volt nyugtalan vagy hasfájós baba soha, még akkor sem, amikor vér jött belőle széklet helyett).
2014. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fogzás idején is bezöldülhet a kaki.
2014. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy nez ki ha fogzik? amugy lehetseges...eszik meg mindent ami elejebe kerul, omlik a nyala, etvagytalan, nyugos. csak akkor tudom megetetni ha mar feligmeddig elaltattam cumival. addig csak teat ker-jo huvosen azt is, ha langyi meg sem issza
2014. aug. 1. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
a tápszertől lehet. olyan a színe mint egy natúr, tej/tejszín nélküli spenótfőzelék?
2014. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fogzásra gyanakszom. Fiamnak négy hósan jött az első pár fogacska alul,előtte nagyon sok és zöldes kakija volt. Én sem tudtam, hogy mi lehet az oka, de így utólag biztos a fog miatt volt.
2014. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es a savanyu szag? az vele jar?
2014. aug. 1. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2014. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elhagytuk a kamillat a teabol mar 2-3 napja es ma a kakija fele zoldes, fele normalis szinu volt. lehetseges hogy attol volt, tulzottan meghajtotta.hatha csak ez volt a nagy gond...
2014. aug. 2. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor valószínű az volt a gond.
2014. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tuleteted tapszerrel, attól is zöld. De most a foga is ludas lehet.
2014. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!