Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már tiszta ideg vagyok....

Már tiszta ideg vagyok. Szájpenész gomba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hós már 2 honapja küzdünk gombával a szájában gyógyszert és glicerines ecsetelőt kapott, de nem múlik el. Új cumi játékok minden fertőtlenítve. Kinek mi segített h elmúljon?
2014. aug. 21. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd azt tanácsolnám ha már ennyi ideje szenvedtek hogy vidd másik orvoshoz.Én fül-orr-gégészetre vinném.Nézzék meg a torkát,tenyésztést csináljanak stb és akkor lesz rá gyógymód.A lányomnak volt szájpenésze 23 évvel ezelőtt de néhány nap alatt kigyógyult belőle.Gézre kellett tenni valami ecsetelőt és a nyelvéről le kellett dörzsölni néhány alkalommal naponta.És meggyógyult.
2014. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neomagnol oldatos öblögetés, törölgetés is segíthet.

De valószínűleg ennek valami belső oka lehet, azt kéne kideríteni, hisz lehet vitaminhiány vagy emésztési probléma is.

2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyi mi a 2 éves kislányommal, 2 hétig szenvedtünk annyira sajnáltam a kis punciján is kijött a gomba és ordított mikor fürdettem!!

Nos ugye mi antibiotikumot szedtünk és ezért kapta mivel annyira legyengítette az immunrendszerét!Alig evett még a tápot sem itta meg!

ami segített ,a boraxos glicerines kenegetés, a legjobb a Gengigel gél szuper ,de iszonyu drága valami 4000 ft körül van!Nekünk most Dologél volt itthon az is jó rá, akkor!

Kitartás el fog mulni!!Tudom hogy borzalmas

2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. aug. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!